hanblivy

chlapp

suja, skus mozno pridat viac gest uprimnosti, ustretovosti, zaujmu o neho, empatie a odhodlania pri dalsom rande. To by mohlo velmi rychlo prelomit lady a sposobit prudke namotanie sa. Teda mne by pomohlo asi to, ked nie alkohol. Freedy, nepredstavuj si to ako ze by som nabehol s troma promile na rande, ale na nejakej diske som iste uvolnenejsi a zhovorcivejsi po 2-3 pivach ako na sucho...

freedy

To je upne normalny psychologicky prejav,ked muz,aj ked je za normalnej situacie velmi zhovorcivy,tak pri zene,ktora sa mu paci,alebo ku ktorej nieco citi,sa nevie odhodlat na normalny rozhovor,kontroluje svoje slova,nechce povedat nejaku hlupost,aby sa nestrapnil,takze posobi ako hanblivy.Ale myslim,ze po viacerych stretnutiach sa to dava no normalu a potom uz bude v pohode.Alkohol sice uvolni rozhovor,ale romanticky prejav to zrovna nie je-pit pred zenou,alebo prist na rande uz pripity s nejakym tym pivom v sebe.Najlepsie je byt prirodzeny,za city za predsa clovek nemusi hanbit.

suja

CHLAPP TA DIKY,BO TAK MI TO PRIPADA U JEDNEHO CO UPLNE INAC NA MNA POSOBIL,A NEVIEM CI SI MAM MYSLIET,ZE SOM MU LAHOSTAJNA ALEBO CO,LEBO NAPR.DAKEDY SA OZVE SAM ALE NIEKEDY KED SA OZVEM JA SA CUDNE TVARI ABO ODIDE PREC TOMU FAKT NEROZUMIEM

chlapp

Ak to co pises, suja, je otazka tak o tomto som uz debatoval s kamaratom. U nas dvoch je to niekedy tak, ze ked sme s babami co su nam viacmenej lahostajne, konverzacia ide ako po masle, v pohode blbneme a robime salenosti. Akonahle sa mne alebo jemu nejaka holka zapaci viac ako len kamaratskym sposobom, nastava blok. Nevieme sa pri nej uvolnit, sledujeme kazde svoje slovo, rozmyslame co povedat aby to bolo vhodne a tym padom sa v jej ociach menime z toho pohodaka na uzavreteho a mlkveho chlappa. Ale nie je to vzdy, iba vo vacsine pripadov :o)) . Alkohol ovsem ostych uspesne lieci cize vivat pivo!