°° Boli to kondylomy alebo nie ?? °°

Príspevok v téme: °° Boli to kondylomy alebo nie ?? °°
pinosola

V novembri 2007 sa mi vytvorili pri vchode do posvy ( lekar to presne nazval : vo vaginalnom introite v oblasti zadnej komisury ) malicke vyrastky,ktore od vchodu v jednej linii stupali asi do polky vnutornej strany velkych pyskov.vznikli presne mesiac po mojej prvej sexualnej skusenosti a ani by som si ich nevsimla keby ma pri styku priserne nepalili a celkovo palili na hocijaky dotyk s kozou...inak nie. samozrejme hned som vystrasena nabehla ku gynekologovi ktory si to ani nevsimol.az po mojej navigacii ich objavil na co konstatoval ze on videl teda uz vela kondylomat ale takto nevyzeraju a snazil sa ma presvedit ze to nic neni.Po mojom doslovnom prosikani ma poslal k dermatovenerologicke ktora mi bez akehokolvek pytania napisala diagnozu Condylomata accumin,potrela akymsi slabym tuhsim podofilinom a poslala het.nieco malo z vyrastkov zmizlo preto som tam sla znova,zas som dostala rovnaky podofilin ale uz nezmizlo nic a tak som sa znova vybrala k "uzasnemu" gynekologovi a ten uz viditelne otraveny mi to potrel nejakym tekutym podofilinom,..neskutocna bolest,vydrzala som to tam mat asi 18 hodin,potom som to zmyla,nechala troska zahojit a zistila ze vsetky vyrastky az na jeden zmizli.voci lekarom som uz chytila averziu a kaslala som na to..po pol roku som zistila ze aj ten posledny zmizol.takze od leta 2008 som bez nich a to som byvala aj casto chora cize imunita v keli a aj tak sa neobjavili. Preto sa chcem spytat ci existuje nejake vysetrenie ktorym by sa dalo zistit ci som mala tie kondylomy alebo nie,teda ci som bola nakazeny tym druhom HPV ktory ich sposobuje alebo to bolo nieco ine.pretoze som citala na internete aj na inych diskusnych forach ze kočkam lekar urobil nejaky test a ze z toho to bolo jasne. Z cytologie sa to asi neda zistit vsak ?