Ma niekto skúsenosť so svrabom?

Súvisiaci obsah

emavrina443

Ivermectin bez predpisu - euhealth24.com Pomohlo mi to. ja som mal nedávno tiež jednu skúsenosť so svrabom. Dostal som sa z toho za cca 2 týždne.

sisinecka19

ZDRAVIM PORADI MI NIEKTO AKO SA ZBAVIť SVRABU MAM TO JA S MANžELOM AJ DCERKA TA SA STRAšNE šKRIABE Až DO KRVI PROSIMMM POMOžTE MI A PORADTE NEJAKY DOBRY DOMACI RECEPT NA ZBAVENIA SA TOHO MORU.

patrik123456

Ahoj..vyskytol sa mi problem v domacnosti resp. V posteli..zaregistroval som tam nejaky hmyz ktory vobec neviem identifikovat..skusal som to najst na velmi vela strankach no marne... vyzera to ako male cierne zrnko prachu ktore som si vsimol ako sa hybe..moja priatelka je uz z toho zufala a ja tiez..zatial som si nevsimol aby to nejako stipalo alebo nejak inak utocilo len to proste po mne liezlo a dost to aj svrby..kto by mi s tym vedel poradit

kabel

vypranim pri co najvyssej teplote, vyvarenim postelnej bielizne a dokladnym vyzehlenim
pozor, svrab rad preziva v plysovych hrackach

krya

ahojte tak ja sa s tymto trapim uz dlho svrab to ale neni,nemam ziadne vyrazky len ma nieco sem tam hryzie je to neviditelne a citim to niekedy liezt po sebe aj cez den aj v noci som zufala

majoja

ja mám podobnú skúsenosť ako darika,mne tiež doktorka nevedela povedať ,že čo to mám.Polroka mi tvrdila ,že je to alergia na nejaké jedlo.ale keď som bola ,už zúfalá,tak povedala ,že to môže byť ,len svrab.mne sa vtedy zrútil svet,nechcelo sa mi ani žiť.Viem ako sa berie toto ochorenie ja sama som ho tak brala,že sa mi to nikdy nemôže stať,veď som denne v sprche.Další pol rok som sa toho zbavovala.tiež som to mala už aj na tvári a v hlave.doteraz keď ma niečo len tak zasvrbí mám doslova hneď paniku ,že to mám späť.používala som ifektoscab,sírovú masť aj solfatan(sírové bahno)v ktorom som sa kúpala ,,aj hlavu som si celú máčala.pradlo aj oblečenie sme dávali do igelitových sáčkov,vešali na balkon aspoň na 3-4dni.potom žehlenie na najvyššiu teplotu a tak dookola,Sedačku sme striekali sprejom na lezúci hmyz.teraz som asi mesiac bez príznakov a dúfam ,že to už nikdy nesdostanem.Tá choroba je len o psychike.pocit,že sa vám niečo liahne pod kožou je príšerný.prajem pevné nervy.

n,..

nemusí to byť svrab prave!! v posteli a v perinách a v gauči máš veľa parazitov ktoré sa živia tvojou odumretou kožou.. a to ti spôsobuje to svrbenie a keď sa na to zameriaš tak je to dosť neprijené kúp si v lekarni teraz to reklamovali ten sprej na tie roztočne v posteli a skus si tým stále prejovať aj pohovku posteľ periny alebo si ich dobre tie perina a obliečky vyper.. a nastriekaj to a uvidíš

darika

Najhorsie je to na noc,ked je telo zakryte.Vtedy su svrbenia najsilnejsie az neznesitelne.Hlavne na nohach a rukach.

alajala

nam pred nedavno doktor diagnos. svrab bez nejakych lab.vysetreni doma su ostatni ok..len ja sa toho nemozem zbavit.vobec nechapem preco.rozmyslala som ci pupaky ktore sa objavuju niesu len ako reakcia na cele to liecenie,pretoze som inak ok len sem tam sa nieco ojavi a zasvrbi