NAJ depresivne kocky!!!

seera

Karco, vies, co mi vzdy pred skuskou pomahalo? Usmev, ved takmer o nic nejde. Horsie, ked mi ten usmev neschadzal ani pred dverami ku skusajucemu. To som si musela poriadne v duchu vynadat; teda ja som sa az na mieste skoncentrovala a takmer vzdy to dobre vystrelilo.

seera

Ano, brunuska, mozes aj za mna. Givka, si super, ale ak sa nebude darit, zacni zmurkat. To vzdy zabera. A este zabera, vzdy s humorom.

janosik

caute
karco, to moje heslo znie:
vsemocny allah so mnou pekne vyje*al

mne sa pred skuskami osvedcilo si rano zacvicit 5 tibetanov, je to super, dost to potlaca stres a aktivizuje telo aj mysel :))

brunusa

GIVKA myslim ze mozem hovorit za vsetkych- vsetci ti dnes drzime palceky !!! neboj sa,nestresuj, urob zo seba cloveka-ak sa da tak kocku :-)nahod usmev cislo 3-ten staci a ides na to!!! som zvedava tak potom daj vediet ako si dopadla-ake to bolo-dobre? tesim sa uz dnes s tebou-odpust vcerajsok.
drz sa zlaticko nase!!! prvy krocik mas uz za sebou-pracu- a uz to pojde len lepsie a lepsie...
pa.

brunusa

giv srdiecko vsetko je ok- upokoj sa- vyspi sa do ruzova-do novej prace-som zvedava-snaz sa - ok? dik za vsetko-potrebovala som len oddych,spanok-urovnat si to v hlave aj inde.uvidim ako to bude...

seera

Veru, veru. Raz som pred skuskou celu noc nespala a mozog mi rano uplne vypol. Radim aj najest sa. Raz som zo skusky musela odist, lebo som nedokazala nad inym rozmyslat, iba nad prazdnym bruchom. To boli kadejake zazitky.

giv

milos, mam!
dopadla som dobre, uz mam pracu...taku na dohodu na kratsi uvezok, ale som :)))
miminka, neboj, urobis ju. ja som sa tiez ucila, a mala som dojem,ze mam total prazdnu hlavu, ale na skuske, priamo v akcii mozog zmobilizoval vsetky sily,a robil hotove divy. hlavne si pred skuskou dobre oddychni a pospi.

miminka

zeny mám hroznu depku!!!! ak zajtra neurobím skusku, tak ma asi jebne, denne sa na nu ucim už týždeň!!!! uz mi z toho kvalitne hrabe a je mi zle.