NAJ depresivne kocky!!!

giv

asd, máš môj mail. Dúfam, že pomôže aspoň centimetrík v probléme.
brunca, mne nič neprišlo, ak si odbavovala nás všetky mailom. Ale budem trpezllivá!
U nás je strašná tma, hmla, sychravo, dážď, vetriskooooooo! Ani muchu by som vonku nevyhnala. Bruni, už pripravujem podklady na moju prácu :)))

brunusa

tak polka je uz vybavena..ufff... a u druhej mam rest :-( sorry- musim bezat..no skor "bezat" :-))) prosim o odpustenie ja sa polepsim.paaa

seera

Ja som dost trpezliva, nikam sa neponahlam; ked o tyzden, nevadi, ked o dva, i tak nevadi, hlavne, ze odpises. Mam tu takeho frekventanta, co by mohol aj castejsie ako raz za mesiac, tak to uz vadi. Ale co, dam si kasu.

brunusa

damy- asd,seera,steffi,giv...boze vas je :-))) vsetkym vam odpisem- len musite byt veeeeelmi trpezlive- neviem kedy to bude- ale myslim na vas.ok?

brunusa

sestra moja teskam sa s tebou!!! hlavne je aby ta job bavil- inak tam nevydrzis-to mi ver!!! same baby- fuuu- to by som ja nemohla- v takom kolektive :-)
....a hned je zivot krajsi a jednoduchsi...vsak moja??? este dakeho dobreho chutneho chlapa k tomu.. :-))) zariadime vsetko- neboj !

giv

ahoojte! už som tu. bolo veľmi dobre, úsmev možno zaberie, viac by na muža-šéfa, ale my sme tam same baby! dnes som sa oboznamovala s prácou. Práve takú som vždy chcela. Chodím na internet, spragúvam info - cr v našom regióne, ďalej viazanie, talč, hrebeňovka, kopírka a podobne. je to veľmi flexibilné, takže ma to baví!!
brunuš, som rada, že si ok, včera som ti poslala moc mailov. neviem, či všetky prišli.
asd, tebe som ešte neodpísala, mala som večer 2 akútne prípady - osoby, musela som sa venovať im...baby moje! teraz prchám preč, mám do večera program-musela som nahustiť kvôli práci všetko na poobedie.odpíšem ti večer.
chlapci, majte sa dobre.
seera, ďakujem.
páááááááá a všetkým pekný deň :))))

asd

ahoj bruni....pisala som ti ten mail...neviem ci dosiel....dako sibe zoznamu .... mi nejde postu precitat...takze moznoze aj tebe...neviem...kazdopadne ja som posielala z azetu....ale to je teraz bezpredmetne...papa

karco

dakujem, ze sa snazite, ale ja nemam skusku. dobre heslo janosik. zapamatam si ho. giv drzim palce. majte sa zatial