Kutiky na ustach

kurnos

takze gse alebo citrovital (tablety alebo kvapky) pit denne?
A mozem to kombinovat aj s cajom Lapacho a tabletami astragalus, alebo staci jedno z tychto troch? Dakujem.

RNG

Skus zavolat mobilne cislo 0911 279 694.
Inac je produkt citrovital a ucinnostou asi 1/2 az tretina podla mojho osobneho odhadu(vyrobca neuvadza koncentraciu citricidalu dokonca ani, ci to vlastne citricidal je, alebo len jednoduchy vytazok z grapefruitovych semien)

porpo

RNG a kde GSE kupim?...aj v tvojich obchodoch?teda ak to je este aktualne...bo tiez mam dlhodoby problem s kutikmi,tak by som vyskusal GSE..

RNG

GSE sa pouziva obvykle 60 kvapiek do litra vody na pitie denne.
Na vonkajsie pouzitie velmi silna zmes je 5 kvapiek GSE do lyzice kokosoveho oleja, pripadne pridat lyzicu +jemneho praskoveho cukru na hojenie ran a zahnisanych oblasti.

RNG

kutiky mozu byt aj vysledok mykoz, ale zriedkavejsie. GSE by na to malo posobit velmi dobre a proti flakom po kutikoch je dobre pouzitie kokosoveho oleja pripadne squalenu, ked sa k nemu viete dostat. Pomaha aj zmes kokosovy olej, praskovy cukor a GSE, ktoru som tu casto odporucal na hojenie a proti mikrobialnym vonkajsim infekciam.

ludmilaxxx

Ahoj, je to aj moj vecny problem. Az som skoncila u koziarky, zobrala mi krv na helicobakter a urobila kultivaciu na mikozu. A vysledok bol u oboch pozitivny. Vybrala som antimikotika a mast Imactor.Zbavila som sa kutikov a zacnem liecit helicobakter. Ten nakoniec moze sposobit zapal zaludka. Med v takom pripade nemomoze. Tak bez za koziarkou. Nech ti to vyjde.Brrr

and

ano,ten med je uzasne ATB,tak ako to v minulosti pouzivali.Znamy mi dal radu,aj v knihe vychvaluju jeho liecive ucinky,aby som si pooperacnu ranu natrela medom.Prip,aj ten zlomeny prst,vysledok rana po operacii skoro po 3 dnoch navidomoci zmizla.Ziaden hnis,nic.Podla mna to moze byt dobre aj na kutiky,ked je to vhodne na popraskane pery.Ale radia med od vcelara nie z obchodu.Na nehojace sa rany odporucam kazdemu na hrubo natriet medom,zabalit nejakou gazou,vysledok stoji za to.

agina

RNG vcely sa preliecuju roznymi antibiotikami, takze sa to potom prejavi na mede.Priemyselne vcely su chovane na cukre, takze ziadne vitaminy apd.