Kutiky na ustach

RNG

Na virusy som pisal uz dost, najdi si to na Google.sk pod RNG, herpes.
Vseobecne, dnes v tichej viralnej epidemii, ktora je viacmenej lekarmi zanedbavana je dobre si zvysit viralnu imunitu.

Shalala

V poslednom case mam stale problem s kutikmi...neustale sa opakuju,raz na jednej strane,raz na druhej..a zasa na tej prvej!No hruza...pouzivam na to cajovnikovy olej a beriem aj vitamin B,ktory je na to urceny,no stale sa mi to vracia...neviete nieco ucinnejsie?Dakujem:-)

zuzika0918

ahoj RNG

Často sa mi robia kutiky na ustach,sú to priznaky oslabenej imunity?Keď som si čistila uši vatovými tyčinkami tak mi tam ostal kúsok vaty..je dosť hlboko..štane sa niečo?Zatial počujem dobré..Ak môžeš odpiš na mail...

[zruseny12]

ADIKKK
...mas velmi malo vit.sk.B
kup si B-KOMPLEX FORTE...JE SILNEJSI...
A NEPI PO INYCH LUDOCH VODU ATD.
/aspon ja som to tak mala,ked som sa napila vody po jednom mojom kamaratovi,stale ked si kupil v skole vodu,napil sa z nej po ceste z bufetu a potom dal pit mne,stale sa mi potom vyhodil kutik/
...viem este o jednom recepte,ale je to dost nechutny recept,ale zabera a kazdy si ho chvali...
MAZOM,KTORY SA TI TVORI V UCHU SI TEN KUTIK POTIERAJ...
mne to pomohlo a napocudovanie zabralo velmi skoro,ale tie vit.B si daj i keby ti kutik skoro zmizol,lebo su dolezite.../mozno,ze to na kazdeho neposobi,ale vela ludi som pocula rozpravat len v dobrom o tomto/

adikkk

Po herpese sa mi objavil kutik najprv na lavej strane a potom neskor na pravej.Teraz to uz mam asi tak 2 tyzdne a uz ma to nastvalo,tak v lekarni mi dali na to mundisal gel a este uzivam B-komplex ,ale nevidi v tom ziadne zmeny.Ma to 38,2% alkoholu stipe,ale nepomaha to moc.V zivote som kutiky este nemala neviem co sa to deje.Dakujem

cingiling

ahojte aj ja som mala kútiky. Vbehla som do lekárne a aj mne poradili masticku Fungicidin a B complex Forte. Pomohlo. B complex uzivam este stale a este pomaha masticka kosmin na pery aj ta je na kutiky. Vzdy ked idem spat si natriem pery aj kutiky a nemám ich suche a zatial sa tie kutiky nevrátili..a ete je dobry propolis tinktura. Stipe ako cert ale je to prirodne a hoji to.

meggy10

no nja som mala kutik asi 3 tyzdne a uz ma to nebavilo tak som si nato davala alpu alebo vodku aby to vytahalo a v lekarni mi nato dala mast fungicidin to sa pouziva aj pri mykoze a pomohlo:D

Fufula

Už vyše mesiaca mám problém - v okolí kútikov úst sa mi vyhodili hnedé škvrny a netuším príčinu. Vedel by mi niekto poradiť v čom môže byť problém?