Brusne svaly po tehotenstve

syma

moj muzicek bol super, vobec mu to neprekazalo a ked videl ako sa snazim dat si brusko do poriadku velmi ma podporoval :)

janka

dakujem kocky trochu ste ma upokojili,budem sa snazit urobit vsetko preto aby sa to vratilo do normalu. Ako to vnimali vase polovicky

s1

Janka, strie sa daju zmiernit laserom a uvolnene brusne svaly len cvicenim. Ked sa dobre pamatam,tak brusne svaly najskor ochabnu zo vsetkych svalov.Takze ked oddychovali 9 mesiacov,tak ich treba potrapit.Aj ja som uz zacala.Ibaze je to nieco vaznejsie.Drzim palce

syma

janka, ja som mala brucho ako balon 2 krat a vzdy mi zostala vytahana koza, teraz ho mam uz pekne vdaka posilnovaniu brusnych svalov a spravnym kremom, ak ti strie moc prekazaju, da sa to upravit laserom :)

janka

nerobili mi s bruchom nic,diagnostikovali mi len natiahnuté brusne svalstvo a potrhanu kozu (strije) a oni s tym neurobia nic, preto hladam pomoc a radu skusenejsich a to je siroka verejnost

janka

ak by som zasa otehotnela co by sa stalo, alebo svaly samovolne zrastu este pred porodom, alebo mi to ostane uz tak navzdy?

janka

az teraz som sa zasa dostala k internetu. ak este mozem reagovat na symu: neboli ma to ale vizera to ako sfuknuty balon po 9 mesiacoch