help

Príspevok v téme: help
natasa05

cavte ludkovia, potrebujem s dacim pomoct...
chcem sa spytat, ze kedy moze zena otehotniet, lebo s priatelom sme teraz prestali pouzivat kondom na prvy krat a vzdy to dame von, a potom dame kondom a pokracujeme, lenze kolegina mi vravela, ze prave ten prvy krat by sme mali mat kondom a potom uz nie.... takze som mimo z tychto veci..... prosim o radu

joanka

Stacilo by, keby si si vsimla, kedy mas ovulaciu /ked citis najvacsie mokro/, pockala take 3 dni a potom mozete s priatelom bez prestania... Mohla by si si pozriet stranku www.billings.sk - je to o prirodzenej metode, tam je o tom popisane dost.

nie

je pravda, že tých spermíí je na prvý raz viac a potom menej , na tretíkrát už najmenej :to je asi dovod prečo ti to kolegyňa hovorila:, ale to určite nie je smerodatné keďže otehotnieť možeš aj s malým počtom spermií. Čiže kondómy by som používala stále a zakaždým. Nie je lepšie si zohnať tabletky ako sa takto stresovať? Aby si potom moja zlatá nezakladala tému že či ísť alebo nejsť na potrat..

jarka....

podla mna by ste ho mali mat stale alebo si daj naplaste alebo tabletky.. ja by som rozhodne takto neriskovala.