ovisnuté prsia

syma

tak dvihni sebavedomie, hlavu hore a kracaj dalej, ja ich mam male a uz sa netrapim, zivot je o niecom uplne inom.......

karkuľka

partner mi nehovorí nič, jemu sa totiž vždy páčili menšie prsia (aj ked sem tam má blbé poznámky)... problém je v tom že ja sa desím toho čo vidím v zrkadle, všetko ostatné je úplne ok, čo sa týka výzoru tak som viac než spokojná, no ale tie prsia.. nechápem baby čo majú komplexy z toho že ich majú malé, ja by som za to dala všetko! :-)

charlotte

mas nejake signaly od svojho partnera, ze tvoje prsia nie su o.k, alebo je to len tvoj pocit? mozno, ze sa trapis niecim, cim vobec nemusis.

karkuľka

ja nemám problém s nakupovaním spodného prádla alebo tričiek a tak, tento moj problem sa týka svoj mojho sexuálneho života...

kvetinka

čau karkuľka,cvičenie ti nepomôže,nakoľko tvoje prsia sú veľké,preto ťažké a ovisnuté.pomôže ti silikón,najlepšie tento zákrok robia v Brne.ver mi,toje sebavedomie sa zvýši,prvé čo spravíš,bude nakupovanie tričiek a spodného prádla,ktoré sú teraz pre teba iba snom.ak sa pre také niečo rozhodneš, len si nedávaj robiť malé!pa