Vaginalny kruzok Nuvaring

Príspevok v téme: Vaginalny kruzok Nuvaring
lilinkaaa

ahojte.. gynekologicka mi predpisala ten nuvering.. no a dnes som dostala menzes cize dnes som si ho chcela zaviest ! .. ale nechapem .. ked stlacim ten kruzok a zavediem si ho tak pohoda.. a ma to ostat v takom tvare ako som si ho zaviedla ? .. uz hlbsie si ho zavies neviem ! .. ale aj tak to citim akoby padal von :( . a ked si vyberiem tampon tak mi vyjde s nim ! .. co mam robit ? .. a ked som si vsuvala tampon tak sa mi nuvaring posuval von ! .. :( .. uz som zufala.. a neviem ci som neurobila chybu. lebo potom ma to cele nasralo a vybrala som si ten nuvaring asi okolo jedenastej dnes.. a teraz som si ho znova zaviedla.. ale furt to iste :( .. co mam robit ??

annamari

Tak teda ahojte, vceras om zaviedla 5. kruzok, a som uplne totálne spokojná, ze som tuto zmney urobila. Neviem dokedy to takto bude, dufam, ze uz stále. Nemam žiadne ťažkosti (pigmentáciu som mala od uzivanie HAK takze s nuvaringom to nesuvisi) a nic ine nemam, ja ho vobec necitim, ze je zavedeny, preto som zvykla z casu na cas skontrolovat, ci je naozaj v nútri. Sex nemam, tak neviem aky vplyv ma v tejto oblasti, ci som suchsia a podobne. Urcite je to 100x lepsie ako pilulky, hormony ma aj ta, no na rozdiel nezatazuje traviacu sustavu a nemusim na to mysliet kazdy den.. staci si pamatat datum vyberu, nasadenie je po menzese to si clovek pamata...takze je po 4 mesiacoch urcite odporucam, nic lepsie nevymysleli v tomto smere. Najradsej by som tyzdnovu pauzu ani neorbila, ale asi je to potrebne, tak neriskujem a prisne dodrziava pravidla...

misula192

Tak Nuvaring som dnes uzila prvý krat, po troch hodinach zacali bolesti v podbrusku ktore som zo zaciatku este ignorovala, ked sa to nedalo vydrzat isla som na toaletu a vybrala kruzok, vtedy mi prislo nevolno z nicoho nic sa mi zahmlilo pred ocami a ked som otvorila oci lezala som pri zachodovej mise na zemi.... !!!!!! nastastie som nebola sama doma tak som volala o pomoc iba ze som si pri pade ktorý neviem ako prebehol, lebo som nebola riadne pri vedomí trafila hlavu, mam peknu hrcu aj bolest ....tak to je moja skusenost s Nuvaringom !!!!!!!!!!!!! ma to skoro zabilo

bubak258

kazda antikoncepcia pouzivajuca hormony je nebezpecna. sa potom baby cuduju ze maju depresie, nechut na sex, su bez nalady... jasne. sak to meni vsetko, na hormony sakra pozor

memelanie

ahojte baby! ja som mala nuvaring dva mesiace ale uz NIKDY viacej! mala som z neho neskutocne bolesti hlavy, unavu a nervozitu, ale co je najhorsie pri sexe som bola uplne sucha, nic som necitila, iba bolest a trenie. a dostala som z neho taku mykozu ze som mala co robit dva mesiace aby som sa jej zbavila. neodporucam!!!!

LUKACKA

Ja som bola s nuvaringom zozačiatku spokojná, ale po čase som mala stále bolesti v podbruší a teraz som ho musela kvôli inému vysadiť na dva mesiace a je mi hrozne. Mám neskutočne bolestivú menštruáciu a prsia mám naliate a mám ich strašne bolestivé-ako keby som namiesto nich mala dve veľké modriny na hrudi. Som z toho dosť prekvapená, už som mala kadejakú antiku ale toto som ešte nezažila

...

Ahojte...nuvaring je uplne super..ja som tiez vahala prvykrat, ale uz vobec nelutujem...ziadne vedlajsie ucinky,priberanie..a ani ho necitit..:-)

akinom007

Júlia 25/ presne aj to..nielen nalady ako som pisala ale stavy nervov ..uplne nervy zurila som bez priciny aj ked ma nic nevytocilo..predtym ked som nebral Hak ano z casu na cas som mala nervy tiez:) ale vtedy som sa dokazal vzdy nejak ukludnit ze som sa nejak upokojila niecom sa zamestnala napr upratovani alebo trbars si pustil hudbu a nervy presli ape pri nuvaringu to neslo!!!! totalka nevry an vsetko a na kazdeho!

akinom007

Veronika111/ ja som yvskusal rozne Hak, no mozem povedat ze pri Nuvaringu som mala najmenej neziaducich ucinkov teda okrem toho ze pri sexe som sixe kruzok necitila ale necitila som nic vobec som nedokazala mat orgazmus (predtym som s tym nemala problem), so sexu som nemla nic...pri nuvaringu...a tie nalady ako spominas stale nervozna nic sa mi nechcelo.atd

Veronika111

Ahojte.. tak ja pouzivam nuvaring prvy mesiac. vobec ho necitim aj ked ho mam mozno len 1 cm hlboko lebo ked ho zasuniem hlbsie aj tak sa posunie a v tejto polohe zostane ale tak to je jedno hlavne ze sa neda citit. ale mam strasne zlu naladu uplne nemam na nic chut nic sa mi nechce a na sex ani len nepomyslim. som z toho zufala aka som beznalady. inak je fakt super ziadny iny problem som s nim nemala.

Júlia 25

ahoj Nikki 7, ale ja ho nemozem vobec nahmatat a k tomu som dnu akasi opuchnuta,alebo neviem, plus mam take stavy neskutocnych nervov, dufam, ze mi ten kruzok vypadol, lebo ak je niekde vo mne hlboko tak ma caka asi navsteva gynekologicky a nasledne vyberanie, ktore ma dost desi .