Krvacanie v prvom trimestri

Mima 40

Ahojte. Snazime sa o babenko a meska mi menzes 5 dni. Este nikdy mi takto nemeskal. Doktor ma poslal domov z vysetrenia ze este je skoro, na sone nic nevidel. Hcg z krvi 7,16. Dnes som zacala slabunko krvacat ale boli ma aj brucho. Neviem co si mam o tom mysliet

gastanko2016

tiež som mala špinenie na začiatku tehotenstva a potom ešte pár krát.Nakoniec lekár zo sona zistil, že mám hematóm.Nariadil mi kľudový režim a hematóm sa pomaly vstrebal.

Maria S

Urcite treba dat na nazor odbornika a nie maminiek z fora. Ten ti urobi potrebne vysetrenia a ked bude treba vie pomoct. Krvacanie v tehotenstve sa da zastavit a tehotenstvo podporit liekmi ale len po posudeni lekarom. Aby som len nestrasila, ja som napr. tiez krvacala a Dr. po kontrole povedala, ze ide o uhniezdovanie babatka.

mmoonna

Ahoj, ja som toto mala aj v prvom tehu a mala som to aj teraz, keď som znovu tehotná. Ja som vždy išla na pohotovosť. Vyšetrili ma, spravili sono, bábo bolo o.k. Pichli mi injekciu, dali lieky a postupne to prešlo. Ja som však mala hnedé špinenie, nie ružové. Moja známa mala ružové a bola asi týždeň v nemocnici na infúziách. Ale všetko dobre dopadlo a má krásne bábo. Podľa mňa každé krvácanie, či špinenie treba skontrolovať.

Cvikla1

Ahojte som v 5 tyzdni tehotetva a rano som mala take uplne skoro neviditelne jemny vytok na papiery . Potom do poobedia nic , a poobede zas uplne jemnucko ruzovy . Ale to len prve utretie , potom uz nie. Myslite ze je to potrat ? Je to moje uplne prve a bojim sa aby vsetko.bolo.ok

RNG

Duphaston je chemicky hormonalny liek. Ja by som osobne pouzil skor doplnok yamu na upravenie cyklu a ked potrebujes progesteron, tak nie chemikcku nahrazku ale pravy bioidenticky progesteron, co mozes dostat z progesteronoveho kremu natieraneho napr na vnutornu stranu stehien, kde je tenka koza a ten pravy progesteron prestupi cez kozu do tela.

Susi25

Dobrý den,
Chcem sa opýtať či by ste mi nemohli dakto poradiť už 3 deň mám slabé krvácanie slabo ružovej farby a nemám žiadne bolesti..s priatelom sa snažíme o dietatko..menštruáciu mávam nepravidelnú..no doktorka mi nasadila duphaston tak dva mesiace po sebe som mala a teraz mi menštruácia mešká.Neviete mi niekto poradiť?Ďakujem

uplakanap

po dlhej dobe ma vzali na vyšetrenie k lekarovi bola som už v 3 mesiaci, zacala som spinit najskor svetle spinenie, teraz ku koncu vecer isla zo mna hneda krv... citila som že je nieco zle... nakolko ma nikto do teraz nechcel vysetrit ked som prechadzala od lekara k lekarovi cakali na prehlasenie nemala som tazkosti...iba take bezne priznaky tehotenstva...nakoniec mi nasli iba prazdny vak...bez embia- anembriomola... teraz musim ísť na kyretáž, za tie týždne pocas ktorých som si myslela že konečne budem mat bbatko...prajem ti aby to tvoje krvacanie nic neznamenalo drzim palce a nech sa darí

Paulina

Krvácanie a špinenie v tehotenstve? svetlé špinenie je normálne, krvavé a hnedé okamžite k lekárovi! na nič nečakaj...