laska

Príspevok v téme: laska
micuska

Ako mam zabudnut na chlapa, ktoreho strasne milujem? Boli sme spolu viac ako 5 rokov, no v poslednej dobe to bol uz len stereotyp a nic nam vztah nedaval. Rozisli sme sa. Velmi mi chyba a viem, ze aj ja jemu. No keby sme sa dali dokopy, po case by to bolo take iste. Co mam robit? Poradte mi. Zatial dakujem

micuska

Ano, to mate pravdu. No my sme sa uz tolkokrat rozisli. Trvalo to vzdy asi najviac mesiac a zasa sme sa k sebe vratili. Stale je to to iste, aj ked sa porozpravame, vysvetlime si vsetko co nam vadi. Ked sa dame dokopy, je to krasne, no po case krasa pominie a my sme spolu akoby len z povinnosti. Uz nechcem aby sa to takto opakovalo. CHyba mi, ale nevladzem sa stale dookola rozchadzat a zasa davat dokopy.

zuzka*

Slusny_muz myslim, ze mas pravdu.O vztah sa treba starat, aby ty dvaja ludia nepadi do streotypu, ved svet je plny moznosti, ale najviac ten spolocny zivot asi najviac okorenia deti.

slusny_muz

Viees ono to nebude stale v zivote vzruso a neico nove. Predsa len za tych 5 rokov ste sa dost spoznali. Treba si trosku zvyknyt aj na sterotyp. Dlhorocne vztahy bez vizie svadby a deti, dlho nevydrzia. Svadba tomu da iny rozmer a o detoch ani nehovorim....

zuzka*

Nemusis hned zabudat ak ho este stale lubis.Mozno ak chvilu nebudete spolu, prides nato, preco to bol stereotyp.Skus vas vztah prehodnotit.Poznam ludi zo svojho okolia, ktori mali podobny problem ako ty a ked sa potom dali dokopy tak im to vyslo.Nezahadzuj hned flintu do zita aj ked ste sa rozisli.