Super puder

Príspevok v téme: Super puder
mellinda

Ahojte, viem, ze uz tu bolo mnoho tem o make upoch, no mna zaujimaju vase skusenosti s tym, co ich zafixuje, a sice pudrami.:) Mam mastnu plet, takze den bez pudru si neviem ani predstavit. Pouzivam make up Max Factor Lasting Performance a doteraz som od nich pouzivala aj puder. Ale prave mi dochadza a chcela by som skusit mozno nieco nove. Tak mi prosim poradte nejaky puder, najlepsie lahky, ktory zmatni plet na dlhu dobu. S akymi mate najlepsie skusenosti? Dakujem.:)

jane1

Ahojte ...ja uz asi 10 rokov pouzivam puder QUEEN STAR ...velmi som s nim bola spokojna ...Dievcata ktore ho pouzivate uz dlhu dobu nepobadali ste v nom zmenu??...ja si kupujem cislo 3 a mne sa zda omnoho bledsi ako kedysi...aky je Vas nazor???

michaella

Ahojte, dnes som pozerala púder od Astor Perfect Stay, vraj odolný a dlhotrvajúci... Neskúšali ste ho niektorá? Alebo ktorý je lepší, tento či anti-shine? Neviem sa rozhodnúť, pôvodne som mala v pláne si kúpiť Manhattan Clear Face, ale ten sa už nedá zohnať, čo je škoda, lebo dobre kryl. Prípadne neviete o nejakom inom, mám problematickú pleť. Ďakujeeem :)

zara945

ja pouzivam affinitone make-up aj puder, plet mam lesklu a obcas aj nejaku vyrazku. Je to super dvojica, ten puder dobre matni a vydrzi aj celkom dlho, zatial som moc s pudrami neexperimentovala ale tento je super a uz ho nebudem menit

Majka89

ja si myslim ze pokial nemate vobec problemy s pletou, ziadne fliaky, vyrazky, pupienky, tak vam moze byt jedno aku kozmetiku pouzivate a aky puder. pokial raz zacne mat niekto vyrazky, zapalenu plet, tak potom sa poobzera po kozmetike, prip. dermakozmetike, alebo prirodnej kozmetike ktora nema silikony, parabeny, konzervacne latky ktore by mohli dalej skodit pleti. a tak isto zalezi kto ma aku plet. niektora moze mat mastnu a niektora malo hydratovanu suchu a tym padom kazdej z nich sadne iny puder alebo make up alebo celkovo kremy z nejakej kozmetiky.

:)))

lili2: ja by som sa s Mimi ani nedoberala,kebyže v každej téme nezačne nadávať na Oriflame, Avon, Mary Kay, Garnier, Dove, Vichy ,... a XY ďalších kozmetických značiek..
keby v každej téme nepísala, aký je Avon, Garnier, Oriflame, Dove,Vichy,... nebezpečný, ako ničí pleť, a ako si to nikto radšej nemá kupovať, lebo je to nebezpečné a ničí to pleť a blá blá blá...

TAK s tým názorom suhlasim že avon aj garnier su hrozne vyrobky a paradne ničia plet, a niesom toho názoru len ja ale aj vela mojich známych .aj moja mama mala velke problemy s pletou ked si dala krem z avonu!!!!!!!!!!! su to poriadne sračky !!!

:)))

Mimi323: myslim že porovnávať auto a kozmetiku je dost smiesne, pretoze auto kazdy asi rovnako zhodnoti aky ma vykon poruchovosť.... ale kozmetika nesadne kazdemu rovnako každý ma inú pleť a ine chem. zloženie mu vyhovuje :) ... ja osobne puder nepouživam tak k tomu sa nemozem vyjadriť, ale použivam od gabriela salvette očne tiene a špiralu a este aj korektor a su to super vyrobky :).. aspon mne uplne vyhovuju a neboj sa pouzivala som aj ine znacky tak viem porovnat ... mi trošku pripadas ako taka sliepočka co hodnoti vyrobky podla ceny :D

severaanka

Aduliena
: queen star je asi t en istý princíp ako gabriella salvete, čiže podľa mimi úplný shit :D
aj moja mamina dlho queen star púder používala a bola spokojná, ale teraz používa so mnou ten gabrella salvete , len iný odtieň ako ja ...

mellinda

Fiiiha, pozeram, ze sa to tu celkom rozbehlo, ak ked trosku inym smerom :) Baby, nehadajte sa, ste zlate, dakujem Vam vsetkym za odporucania, urcite si nieco vyberiem.:)

Aduliena

No ja používam už niekoľko rokov púder Queen Star, našla som si vhodný odtieň a nevymenila by som ho za iný púder. Stojí do 4,-Eur , ale ja som spokojná.