caste mocenie-psychologicky problem???

Príspevok v téme: caste mocenie-psychologicky problem???
monita22

Dobry den,
Prosim Vas skuste mi poradit. STrasne casto chodim na malu, uz je to asi 4 roky takto minimalne. Zaujimave je ze najma v podvecernych a vecernych hodinach. Kym lahem do postele musim sa ist min. 5-10x vycikat a ked uz konecne lezim v posteli este zo 5-8x vstanem znova. Je to ubijajuce. Snazila som sa neist, zadrźat, vraviet si,ze si to isto len nehaovaram a nic...DOst ma to obmedzuje. Prosim pordate mi.
Minuly rok mi po vysetreni mocu povedali ze je OK. Tak co mi teda je?
Dakujem

alz-bee

Este ma napadlo, ze aj moja babka chodi casto na WC...zistili jej, ze ma nizsie polozenu maternicu, ako ma mat a tak jej tlaci na mechur...
Alebo mas mozno maly mechur..

babuci

Ja neviem.Ci len v hlave máš tie myšlienky?Ja mám takýto problém:ked niekde ideme pôjdem na malé.Sadnem si do auta.Nevadí či ráno či kedy.15 min.trvá cesta do mesta.Daľších 15-20 min.potrebujem na záchod.Strašne ma to tlačí.Ledva vydržím.Poprípade po hodine ešte raz.Potom už vydržím bár aj celý den.Ked sme na takom mieste tak idem s detskami ale skoro nič.Normálne ma chytí nervôzita.Povedzbe jaj na jarmoku,na nejakom predstavení,bárkde.Prečo je to tak?Viem že určite už tam dole nemám také pevné a silné ako tínedžerky.Dosť som aj silná,dva pôrody v o veku nad 35 ale prečo stále len na začiatku ked niekde idem?Neviem fakt už čo s tým robiť.Snažím sa na to nemyslieť ale sa mi to objaví skoro stále.Pochopím keby len vtedy ked od niečoho sa bojima mám isť na také miesto./lekárovi atd/No ale ked som aj v pohode.Myslím v dobrej nálade a máme príjemný den stráviť niekde.Vie niekto mi poradiť?

alz-bee

Myslim, ze ten problem je naozaj len v tvojej hlave, ze si to az namyslas...a ked ides na to WCko, tak aj nieco vycikas? alebo ti ide len o ten pocit,ze sadnut si tam a potlacit, ci nieco pojde?...ja som mala pred dvoma rokmi taky problem, ze furt som mala potrebu it na wcko. Ale proste mi ani nic neslo, len ma to stale nutilo ist tam. Tak som sla na gyndu a zistili mi zapal mechura a z toho aj krv v moci. No ale ked to uz u teba trva 4roky, tak neviem...myslim, ze to bude v tej psychike. Kamoska sice tiez casto chodi na wcko, ale ona zato, ze kedysi mala problem s pomocovanim, aj v nemocnici kvoli tomu bola a tak jej to uz proste ostalo, ze radsej chodi furt na zachod, lebo sa boji, ze by sa pomocila...