Diabetik a posilovanie, kulturistika.

Príspevok v téme: Diabetik a posilovanie, kulturistika.
Valyhoraaa

Zdravim, mam asi diabetes tipu 1. Picham si denne 2x rano 4 jednotky dlhodobo ucinkujuceho a 4 jednotky vecer dlhodobo ucinkujuceho, mam to 3 roky. Uz viac ako rok posilujem, zatial som len uzival nejaky ten protein a aminokyseliny, ake zacinam mat pocit ze mi to nestaci. Chcel by som skusit nejaky kreatin alebo nejake nabijace. Precital som vela otom ze by diabetici nemali brat kreatin, ale som na pochybach nasiel som aj par pripravkov ktore priamo obsahuju kreatin monohydrat a su zevraj vhodne pre diabetika. Neviem ci to je len klamstvo. Moja otazka patri tým co su diabetici a snazia posilovat na vatsej urovni trosku. Co moze z tychto doplnkov vsetko diabetik primat, neberme do uvahy sacharidy ktore ten priporavok obsahuje, tie si viem prisposobyt do denneho primu. DAKUJEM

aly

Prosim reflexne masaže chodidiel zamerane na pohybové a vnútorne orgány mi môžu trochu pomôcť ? alebo skôr úškodiť pri dlhodobom pichaní inzulínu?Ma niekto skusenosť?

janko555

Cauko
skús napísať váhu akú si mal na začiatku a akú máš teraz prečo si mýsliš že nepomáha? zlá strava a ako máš kompenzovanú cukrovku?

lukas taufer

cawo ja som diabetik tiez a posilujm tak rok ale este som nezistil co je pravda doktoka vraviabi som to nebral ze to netreba a v posilke ze toneskodi bral som kreatin ale nepocitil som nejaki veky ucinok a tak neberem dalej nic len cvicim a ide to treba dobri plan si spravit tvrdy a mas to

jozef jozo

Cau, já posilujem tiež, zatiaľ som však bral len proteín a aminokyseliny. By ma to tiež veľmi zaujímalo...