novy rok

Príspevok v téme: novy rok
sasi

takze,stale si davam nejake predstavzatia na novy rok,nikdy to nesplnim,napriklad,ze chcem zmenit zivot a tak,inac sa spravat stat sa oblubenejsou,sak to poznate,tento rok si za tym chcem sttat.chcem ziskat novych priatelov,venovat sa konecne tomu co ma bavi,a zistat jedneho chlapca,doteraz proste som sa spravala ku kazdemu skaredo,tak ma ani nemam moc ludi v laske,preto sa chcem aj zmenit,len neviem jak,napriklad jak mam proste sa s niekym novym spoznat,mne je blbe kus sa ozvat ku dakomu co nepoznam a tak ,ze o com sa bavit,alebo jak mam dosiahnut,zeby sa do mna niekto zalubil a tak potom aj obliekanim,make upom,proste poradte te mi,jak sa stat novym clovekom,budem rada,ked nekto vyjadri svoj nazor.....

zuzka*

Zmenit samu seba je velka vec a chce to velku odvahu,Niekedy nas zmenia problemy,pritelia,zivotne udalosti a niekedy sa chceme zmenit sami.Ak sa chces sama od seba tak sa hlavne do nicoho nenut a davaj si predsavzatia, ktore dokazes splnit sama pred sebou, aby si potom z neuspechu nebola sklamna a bezabudaj na to, ze to ze sa chces zmenit vies iba ty, aby si hned necakala, ze sa k tebe budu ostatny inak spravat ako doteraz.