výtok

Príspevok v téme: výtok
sašaaa

ahoj.mam problem s vytokom.nic ma nesvrbí nepali ani nie je zapachajuci.len tam je a je ho viac ako obvykle.nie som ani v strede cyklu, trva to tak uz dlhsie.u gyn. som bola a nic mi nezistil vraj tam nic nie je.mna to dost vytaca hl. ked som s priatelom.asi som dnu kyslejsia ako obvykle.neviete mi poradit?kamaratka brala vraj "fungicidin" nema niekto skusenosti ?plss

alz-bee

Tabletka je lepsia, lebo krem sa pouziva len zvonku (keby si mala nahodou svrbenie pyskov) a to ti teda pri vytoku nepomoze, lebo vytok ide zvnutra, co znamena, ze nieco nie je v poriadku v tvojom vnutri. Preto na vytok je dobra ta tabletka, ktoru si zavedies do posvy a lieci ti vnutro.

alz-bee

Myslim, ze ked mas vytok, tak fungicidin nepomoze. Ten je na vonkajsie pouzitie a to by som tvojej kamoske skor odporucila Canesten krem. A tebe, ked mas vytok by som odporucila Canesten tabletku...stoji zhruba 3,50 eura. Aj ja som si ju dnes bola kupit, lebo tiez mam vytok-ani ma nic nesvrbi, ani nesmrdi, len je ho proste viac, je biely a poznam svoje telo, ze to nie je v poriadku. A tu tabletku som uz aj pred tym raz pouzila a pomohla mi:-)..tak dufam, ze pomoze aj teraz.