Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

kolko stoji prve gynekologicke vysetrenie?

July

napriklad ultrazvuk na poziadanie.. tiez urcite vysetrenia, ktore nepatria do bezneho popisu v procese preventivnych prehliadok ale poziadas o nich. Napriklad ak si myslis, ze potrebujes vysetrit krv aj napriek tomu, ze lekar si nemysli ze je to potrebne. Alebo ak budes na poziadanie chciet nejake cytologicke vysetrenie a tak :-)

hajnal

uz kartu mam zalozenu a za to som aj platila len nato kompletne vysetrenie idem buduci tyzden a na cenu by som bola zvedava tak cca...a cosi myslis pod nadstandarne vysetrenia?

July

poistovna ti to hradi, nic sa neboj. Ci je to lekar sukromny alebo nie. Moze si vsak pytat nejaku sumu za vytvorenie karty a za 1. komplexnu prehliaku. POtom uz platis len za nadstandard. Ak uz mas lekara vybrateho tak zavolaj a dozvies sa presne

severanka

dnes je už 95% lekárov súkromných...aj drvivá väčšina obvoďákovok sú súkromníci... ale to ešte neznamená, že nemajú zmluvy s poisťovňami... over, si má zmluvu aj s tvojou poisťovňou a nebudeš platiť nič

modrooká

Aj sukromný lekár má nejaké zmluvy s poisťovnou.Aj moja lekárka je už sukromná,ked som k nej začala chodiť ešte robila v nemocnici.Na dverách má vypísané poisťovne.