kolko stoji prve gynekologicke vysetrenie?

alz-bee

Ja platim kazdy rok 400sk, cize v podstate da sa to prezit..a vlastne to platim zato, ze ked si idem k nej po recept, tak mam pravo vsetky zeny predbehnut (a tie na mna skaredo zazeraju:)), nemusim cakat v rade-cize to je ta nadstandardna starostlivost :-D...heh, akoze nic-moc :-P

vevericka

alz-bee..no neplatim..platila som raz, ked mi zakladala kartu, ale to uz si fakt ani nepamtam kolko to bolo, ale nie velmi a odvtedy nikdy za nic(teda este ked bola 20 za recept tak vtedy)

alz-bee

vevericka: co?! ty neplatis, aj ked mas HAK?!..no hned idem tej mojej doktorke rozbit okna, ze ma tak zdiera! :-D :-))

alz-bee

ivka23: ale predpokladam, ze neberies antikoncepciu, nie?...lebo ja platim zato, ze beriem HAK, tak tym padom mam akoze nadstandardnu starostlivost..
Az ale beries HAK a neplatis, tak klobuk dolu-dobry gynekolog :))

vevericka

teda ja beriem tiez hak,. gyn. mam sukromnu. a este nikdy som pri preventivke neplatila, ani za to, ze mi robi testy na pecen nic, tak ja neviem co to mate za lekarov..

ivka23

ešte som nepočula o tom že by sa u gynekologičky platilo, to vás teda riadne zdierajú, ja chodím každý rok na preventívne prehliadky so všetkým čo k tomu patrí a v živote odo mna nepýtali peniaze.

alz-bee

Pri prvom som neplatila nic, ale inak pri rocnej prehliadke platim 400sk, ale to kvoli tomu, ze beriem HAK a mam tym padom akoze nadstandardnu starostlivost...