sigmund freud

regullus

ak sa zabije bude zabitý, je to smutné, ale je to tak-asi nechápeš...

šanca pre zvyšok, jeden adept vypadol...čo je škoda, bola-je vhodná...

teda adios amíga...:)

sway

Hej natacas?a ked sa ti zabije kamarat,tiez len s nadhladom povies,nie je na tom predsa nic zvlastne,ved ludia umieraju? Ok,ja ta uz nebudem riesit:-) Hlavne,ze si so sebou spokojny..tak sa maj a diky za pokec.

regullus

ja nie som rebel sway-to určite nie:)

natáčam sway, nie chcel by som sa, ale natáčam....

hej nie sme stroje, preto som sa rozhodol niečo zmeniť:)

sway

Hadam chcel by si sa natacat z nadhladu:-) Niesme predsa stroje,ktore nic nepolozi...
Este k tej mojej teorii ,co sa tu snazim vysvetlit.No jednoducho, pred tym ako mozes nieco zmenit potrebujes silu,preto je vyhodne ist nejaku dobu s davom,prisposobit sa a ked budes dost silny otocit prud podla seba.Rebelia - volba byt od zaciatku iny,sa moze rovnat samovrazde.

sway

Ano,
Nietzsche ma svoju pravdu a ked ho citas a mas pomatanu dusu ,tak sa ti zda,ze citas svatu pravdu,ale on bol tiez len chudak,ktory sa uplne pomiatol,ostal zit na samote a toto iste sa zacalo diat mne.Preto som sa nejak pretocila :-)Ved uvidime,co este zivot prinesie a o com ma presvedci:-)Uhol pohladu - vyborna vec,preto je dolezite ako sa okoliu natacas:-)

technéciumTc

tak, ale musíš uznať, že má svoju pravdu

sway ja som nepovedal, že nepomôžem...

čo je to experimentovanie s drogami? je to zas len uhol pohľadu- priemerný ľudia, ktorý ich berú sú označovaný za feťákov, atď, celebrity za vzory, lekári za nepostrádateľných...príkladov je milión

sway

Pretoze tiez nenavidi priemer vo vsetkych jeho formach, podporuje individualitu a vysmieva sa stadnym instinktom ludi.

sway

Tak ja dam teda priklad zo zivota:Ked som prvy krat experimentovala s drogami,prasklo to v skole atd.-nic moc situacia (okolie ma videlo ako trosku a ucitelia si ma dodnes tak pamataju),ked som sa pred par rokmi k tomu zase na nejaky cas vratila,nikto to o mne nevedel v praci ma mali stale radi,bola som relativne uspesna a ja som sa bila so svojimi problemami sama - bolo to 1000x lepsie ako ten prvy krat.A urcite ma zaujimaju problemy ostatnych,ked mozem rada pomozem.