HROZOSTRASNE SNY

Príspevok v téme: HROZOSTRASNE SNY
loula

Nie je to poprve co ma vnoci prenasleduju strasne nocne mory,naposledy tobolo tak skutocne az sa zacinam bat.Proste niekto bol v mojej eçizbe,a zrazu ma zhodil z postele a vlacil po zemi.Som presvedcena ze tam niekto bol.Mohlo to byt znamenie,lebo takto pred 5 rokmi mi zomrel dolezity clovek....je to preto alebo ide o nejake nadprirodzene javy?...Zacinam verit ze existuje nieco mimonas co nas sleduje..Co bude potom?
PISTE CHCEM VEDIET VASE NAZORY NA TIETO TEMY.....dakujem

sen

Aj ja som mavala zle sny,ale myslim,ze to bolo z toho,ze som rychlo schudla niekolko kil a mala som nizky tlak.Tiez som sa bala chodit spat.Ale potom,ked som trocha pribrala,bolo to v poriadku.U teba to trva prilis dlho.Na tvojom mieste by som sa urcite poradila s psychologom,alebo som raz pozerala Sona talkschow,boli tam ako hostia take zaujimave zeny,co vraj pomahali ludom oslobodit sa nejakych zvlastnych sil co ich ovladali.Bolo to uz davno odvisielane,najdi si to v archive.Bolo to mozno v marci,aprili,neviem.Ale bolo to velmi zaujimave,take nadprirodzene.Ak to nenajdes,skusim ti to najst.Vela stastia a netrap sa,rob s tym nieco.Musi ti to poriadne ovplivnovat zivot.

mirka23

treba hladat pricinu v psychike,v minulosti,vycistit hlavu,neviem,zbavit sa starych veci,alebo niekomu odpustit,a pred spanim sa pomodlit... neviem,nepoznam ta,musis na to prist sama,hladta v sebe odpoved.ale bran sa tomu.nedovol aby ta tak nicili,tie sily,abo co ja viem...

mystik

Hrozne sny,zvlast take realisticke,mozu byt aj spomienkami na nieco,co si naozaj prezila,ale uz si na to nepamätas.Nieco ako spomienky na minuly zivot,ale ak vobec nejaky cas existuje,tak to mozu byt aj spomienky na to,co sa sucasne odohrava a ty o tom nevies,hoc si hlavnym akterom tohto deja.

simona

A co mam povedat ja? Ja som za cely svoj zivot mala takmer LEN hrozostrasne sny...mozno nejako 90& vsetkych snov co som doteraz mala boli hrozostrasne..ale to nie je len tak, ja mam STALE take ze niekto ma zabije, prepadne, niekde zavrie, tyra ma..alebo ma niekto zaskrti ci utopi..ja si to musim pretrpiet stale tu hrozu znova a znova..to nie je len tak ze raz sa mi nieco take snivalo a ze len raz som si tu hrozu musela prezit a doteraz na to nemozem zabudut..ja na tie vsetky hrozy ani nemam sancu zabudnut lebo kazdu noc su tu nove a nove..ale uz som sa musela zmierit co uz..asi to je moj udel take nieco.. a teda aby som pravdu povedala tie brutal vrazy a vsetko najhorsie to sa mi sniva tak okolo 2 roky..predtym mali nocne mory trochu iny podton..neboli tak strasne, teda neboli az o vrazdach a ublizovani ale vzdy boli nenormalne hrozne..takze tak asi...

ccc

Netráp sa tým, asi máš nejaký problém, ktorý nevieš vyriešiť, alebo aj vyriešený je, ale ešte ho nestrávilo tvoje podvedomie, asi si v nejakom väčšom strese, a tvoje podvedomie sa takto ventiluje, aj ja som mala niekoľko takých snov, z ktorých som sa zobudila totálne hotová, raz sa mi snívalo, že som zabila jedného človeka, s ktorým som nemala vybavené nejaké veci, a bol to tak živý sen, že ja som bola presvedčená, že sa to stalo.A bolo to strašné, ja som si fakt prežila tu hrôzu, keď niekto niekoho zabije,snívalo sa mi to už veľmi dávno, ale nikdy nato nezabudnem.Ale ináč ja verím paranormálnym veciam a javom, niekedy to môže byť aj varovanie pred niečím, alebo aj trest za niečo,ťažko povedať, ale má to každý citlivý, mysliaci človek niekedy, myslím si