Poznate to ?!?

milena

no neboj,my si vazime jeden druheho,to je jasne! prezivame velku lasku,a toto beriem skor ako varovanie pred tym aby sme sa nezaoberali malickostami.moze byt za tym vela.... hlavne ze sme zdravi,a zivi.. no nie? drz sa

milena

jasne brunca.bolo to upozornenie pre neho aj pre mna.sme mlady,nemozme mat hlavu stale plnu problemov predsa,treba zit,nie prezivat.dakujem Bohu za dnesny den... aj za neho... aj tebe vela stastia

brunca

tak to je drsne.ano zivot je kratky a treba vyuzit kazdu sancu,lebo dalsia uz prist nemusi. treba si vazit lasku,neustale ju dokazovat slovami aj skutkami,lebo zajtra uz moze byt neskoro. milena taketo veci sa deju ako upozornenie aby si si viac vazila to co mas.tak ti drzim palce.

milena

tulte sa,milujte sa,vazte si jeden duheho,kym je tu,pre vas,dnes mal moj mily havariu,dost tazku,ale neskrivil sa mu ani vlasok,teraz lezi v mojej posteli,a ja si uvedomujem ake blbosti som doteraz riesila,a nevazila si nikedey chvile s nim,a rozoberala len somariny,je to zvlastne take prezit,teraz sa naneho divam,a viem ze to bude odteraz ine,lepsie,pretoze vela veci nam obom doslo.zivot je plny rizik,tak si ho vychutnavajte,a hlavne nemrhajte cas s niekym s kym nie ste stastny!!!

brunca

to nie len u vas muzov napr.ja ked sa doma pritulim k niekomu-len tak mam pocit-tak sa ma hned opytaju : "Co chcem?" :-)

slusny_muz

Je smutne ze vy zeny ste naucene, ze ked chlap je nezny a chce sa len tak pritulit a citi objatie partnerky (bez sexu !!!!!!!!!!!) tak hned premyslate ze sa nieco stalo. Ale to sme Vas naucili mi muzi...to je smutne na tom.
Vlastna skusenost....

slusny_muz

pre kiwi: Mala by si mu povedat ze to aj Ty potrebujes. Ved normalne si o tom pohovorit. Nech ta sem tam pohladka a pobozka, len tak sa k Tebe prituli....

kiwi

slusny_muz...mysli, ze si to vystihol uplne presne a presne to mi chyba...ja mu to davam...proste tak automaticky. Akonahle si lahne vedla mna tak mi vystreli ruka a spon pohladit ho musim :P