preco sa najviac hadate?

zjuzjika

tulina, ale ved kazdy chlap m aaj kamosky, tak co je na tom zle? ja mam napr viacej kamaratov,sktorymi chodim von niekam a to by sa kvoli otmu mal priatel so mnou rozist? zdal by sa mi to ubohy dovod...samozrejme je otazne, kam a co s tymi kamoskami vonku robi..ale predpokladam, ze si idu niekam iba sadnut a pokecat

tulina

Ved nad tym aj rozmyslam. Ze mu navrhnem, aby sme sa rozisli. len som si nebola ista, ci to boli silne dovody na rozchod. ved on to prezije, chlapi su predsa statocni, nie?

tulina

Keby som sa mala hadat len pre blbosti a somariny, vyskakujem od radosti. My sme sa hadali kvoli jeho panskym jazdam. Potom, ked som zistila, ze ma kamosky, s ktorymi si obcas vyjde von. Cize hadame sa vtedy, ked mu vycitam, naco mu su kamosky a ci sa s nimi musi stetavat.

zjuzjika

my sa s priatelom najviac hadame pre blbosit...ale to doslova...napr mne vadi, ze jemu vsetko dlho trva teda niekedy, poveim ideme niekam a on ma casu stale...alebo pootm on mi rad vycita, ze minam peniaze a ze vzdy musim mat nieco nove, tak sa to snazim trosku krotit...ale tak kazdy si zarabame sam a je to kazdeho osobna vec, co urobi s peniazmi...ale ak som ja laebo on nervozny, tak staci iba neake slovo a je ohen na streche...

jajka001_

sak ked je nervozny naco ho este znervoznovat viacej. plati to aj naopak nie? tiez neznasam ked pridem unavena a hned pri dverach ma zacne niekto otravovat. vztahy su o kompromisoch, ale aj o tolerancii, vzajomnej ucte, laske...my sa najviac dohadujeme ohladne travenia volneho casu, malo sme spolu a kazdy ma trochu inu predstavu ako vyuzit volny cas.