ach .... darceky

brunuska

chlapi su ako male deti- radi sa hraju- no ked su vacsi tak su to ich oblubene technicke hracky- a potom darceky aj pre nas- sexi parfem, spodna bielizen...cosi na co ked sa pozrie tak si s usmevom hned spomenie na svoju lasku,ktora mu to dala. trosku sikovnosti a prefikanosti damy :-)

sjella

hoky. univerzalne darceky su: album na fotky, vankusik, hrncek, ramik na fotku, sviecka, zapisnik, diar, kalendar,kniha.. a chalanovi.. Hmm, urcite nie plysak ;) tazko sa hovori, je to moc incivicualne.. neikomu sa pacia obliecky na perinky, inemu zas nieco ine.. treba pozerat na charakter toho cloveka a podla toho..

nerozhodná

babenky zlate, prosim poradte mi, co kupit chalanovi...takto: spoznali sme sa cez net, parkrat sme spolu boli vonku- teraz som v zahranici a "zistila" som, ze mi nieco kupil....tak co kupit takemu chalanovi, ked ani poriadne neviete co ma "rad" :-(
?????????????????????????????????????

misina

ja som tomu mojmu napr.kupila CD ktore uz dlho zhana,na narod.dostal knihu,ktoru tiez chcel,...atd...zalezi na tom co ho zaujima,vysonduj...moznoze potrebuje len nejaky dobry sveter,alebo penazenku,to musis ty vediet.ale uznavam ,chlapkm niekedy je tazke kupit darcek..

ciro

katulka pre chalana- no predsa -PORCHE
ha- ha -ha, nie ale vazne podla toho co vyznava a ma rad knihou nic nepokazis