Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

rruby

Ahoj, ja som si clip in objednavala z ebay.com, su tam presne tie iste vlasy, co ponukaju nase internetove stranky ale o polovicu lacnejsie. Clip in sa nosia len prilezitostne, takze nemusia byt az takej vysokej kvality ako su vlasy na nadpajanie keratinom a pod. Ked si to objednas, pride ti jeden dlhy pas vlasov, ja som si urobila len jeden "stlpec" a pod neho som si nasila dalsie dva rady (takze dokopy som mala tri rady).Je to lepsie, ako mat tri stlpce vlasov a pol hodinu sa s tym hrat, tak si nasadis len jeden a ma to uplne rovnaky efekt ako si pripinat tri rady, len ti to zaberie menej casu a vlasy mas vkope a nepadaju ti.Este jedna rada, ked si budes pripinat clip in na svoje vlasy, tak si ich pred tym presprejuj lakom na vlasy a trosku natupiruj, potom ti to bude lepsie drzat a nezosmyknu sa.

nika 777770

Ahojte, mám na predaj clip in, mala som ich asi raz, vôbec som ich nepoužívala, nakoľko keď som ich kúpila mi začali rásť vlasy nejak rýchlejšie. sú iba tri taká mahagónová farba alebo čokoládova, niečo medzi tým, ak máte niekto záujem, kontaktujte ma.

daniela.haba

simona ja sa nechcem opakovat so strankami ale ja som skusala na nikashope kupovat vlasy a boli dobre. s tym hrebencekom ci co to je. neviem ci je to klip ja sa v tom az tak nevyznam, ja som si to len naprilezitost kupila. maju ceny dobre, asi vyber slabsi, ale urcite ta neoklamu lebo objdnavam od tial pravidelne tovar na nechty a pristup velmi superny.

111Simona

Ahojte :) Chcem si objednať clip in.. pozerala som si stránku naničvlasy.sk,len sa bojím,že ma oklamú a pošlú mi niečo iné,než som chcela...objednavala si niektorá z Vás odtial??