NIke -damske botasky/suchy zips/

Príspevok v téme: NIke -damske botasky/suchy zips/
dagmarr

baby prosim vas poradte mi kupila som si botasky Nike tie na suchy zips mala som ich par x vonku ale strasne mi otlacaj kost na velkom palci a to na obydvoch nohach som s toho zufala botazky su sice pekne ale strane ma boli tie kosti a bolest je neznesitelna aj po kratkom chodeni neviem ci to mam iba ja ci mam divne nohy...co mam robit som zufala to asi na reklamacku nebude stacit!

dagmarr

n... diky ja som to tak skusila ze som to na tom mieste stlacala a stupala a to tvrde zosite predsa trocha povolilo budem to robit castejsie a myslim ze to bude O.K lebo skusala som pochodit po izbe a bolo to uz ovela lepsie ...ona kym sa mi ta kost celkom zahoji tak to bude trocha bolestive na dotyk ale uz ma to teraz skoro netlaci fakt diky:D

dagmarr

ano aj ja mam take ruzove a vnutry som pozerala a je tam tak akoby zosite taky spoj no skusim to nejako roztlacat ale neviem ci ich nejako viac neposkodim a myslim presne tu kost na palci kde sa ohyba najprv ma bolela len jedna noha a neskor uz obydve

n...

ahooj aj ja ich mám také ružové su pekne aj man otláčajú myslíš ako tam kde sa ti zohýbaju na palec. lebo aj mne na jedej nohe.. skus si tie botasky všeliak roztahovať stupaj na ne atd.. mne to pomohlo

leerka

a neskusala si rukou ci vo vnutri nieco nie je , ci sa ti tam neurobila nejaka bublina alebo nieaco take? a ak nie, tak jedine naplaste na palce