V_Y_P_R_E_D_A_J_E

majolenkkka

myslim ze v gate maju pekne a v celku aj lacne veci podla mna. da sa tu najst aj spolocneskejsie nieco, take slusne, aj na volny cas take sportove, aj spodne pradlo, plavky, niekedy sem tam nejaka ta handra sa pritrafi ale inak je to super obchod. najcastejsie si tu kupujem svetriky, maju ich vo vselijakych moznych farbach, a vidno ze je to kvalita, a potom bluzky tie tiez su super. :)

leerka

ono zase vediet co si kupit ja rada nakupujem v gate, a v exisporte a v takychto obchodoch... tie lacne obdhody a sekace ma nikdy nelakali.... alebo potom v butikoch.... ale napr nikdy sa mi nestalo, ze ked boli aj vypredaje aby som si kupila nieco, co mali ostatni.... a za posledne roky som nestretla cloveka, babu, ktora by mala rovnaku cast oblecenie ako ja.... ani topanky nie...takze ide o to, vedet si oblecenie vybrat...lebo viem, ktore si kupi vacsina bab a preto ho ja nechcem...

alz-bee

Jediny obchod, v ktorom sa dokazem prehrnat v obleceni je secondhand. Asi 90% mojho satnika su veci odtial:)) v prvom rade usetrim a v druhom rade-mam svoj styl a nemusim sa bat, ze nejaka holka bude mat na sebe to iste :-D...viem, ze mnohym ludom sa hnusi tam ist, ale odporucam vam prekonat ten ostych, lebo fakt sa tam daju najst paradne vecicky. Ked su vypredaje v takychto velkoobchodoch, tak potom tie holky chodia ako naklonovane-temer kazda ma to iste na sebe..ale samozrejme plati stare zname-kolko ludi, tolko chuti :-)

sk

terranova, to su horsie handry, ako od cinana!! ja nakupujem v sekacoch, aj vcera som si kupila perfektne kusky, väcsina z nich boli nove, nenosene veci. uz roky tak nakupujem a mozem povedat, ze su to velmi kvalitne veci a hlavne, nie su to tie cinske "rovnosaty"

tinusska

hm.. ja zas nepoznam obchod just play... ja si kupujem veci len znaciek amisu a asi christine sa to pise - z new yorkeru.. ja strasne nemam rada chodenie po obchodoch kvoli handram.. a tam si viem stale vybrat.... ale raz som si kupila v terranove take cierne teplaciky po kolena - tie si jedine neviem vynachvalit....

katushka

ahoj moja..no ja som z TN ale co som bola pred 5mi.v terranove nic take som tam nevidela:(( a vies tinusska ze v new yorkwri predavaju znasku amisu, ktoru predavaju v JUST PLAYI??:)) cize new yorker je super jedine na zlavy