strach z neplodnosti

Príspevok v téme: strach z neplodnosti
babika

Mam problem:v poslednom obdobi pricasto menzes.Pri sonografii brucha mi zistili vyhladenu strukturu vajecnikov miesto toho aby bola folikularna,co by svedcalo pre rozne vyvojove stadia dozrievania vajicok. Takto sa bojim,ze ziadne folikuly nemam.Nechcem byt zatial tehotna,ale perspektivne ano. Gynekologicka mi doporucila na mesiac antikoncepciu a potom ze sa uvidi.Co si o tom myslite?

maruska213

to je strasne ty mas na vsetko jeden liek a to je akupunktura myslim si ze ked je nieco dobre na vsetko tak je na nic akupunktura je dobra vec treba ju vediet robit ale urcite nie je na vsetko

ooooo

J mam ten opacny problem ze nemavam az tak casto menzes,zvykne mi vynechat aj na dva mesiace,moze to byt preto ze som neplodna?Totizto uz druhy mesiac zijeme s manzelom nechraneny pohlavny zivot a nie som tehotna.

s1

ja som mala zase opačný problém.Mala som ich tam ako koralky,už sa skoro nezmestili.Povedal mi doktor,že može byt problém s otehotnením a na 3. pokus sa nam to podarilo.Dufam,ze to tak bude aj 2. krat. Treba pre to všetko urobit čo sa dá, nestresuj sa zbytočne,aj ked sa to lahko hovori,v jednom kutiku duse verís a v druhom je ten strach,ze co ked.Tak ako mne povedala lekarka-priroda je niekedy nevyspytatelna,prajem Ti,aby to tak bolo aj u Teba

janka

potrebujem radu,bojim sa že som neplodna,lebo už4krat sa mi stalo že to domna priaatel dal a nesom tehotna,a bolo to aj cez plodne dni.

buba76

Nemaj zatial strach.Ja deti mat nemôzem napriek tomu,ze mam ovulaciu no moje vajicka su chore.Ak sa rozhodnes mat deti a nebude sa vam darit tak co najskor navstivte centrum asistovanej reprodukcie.Ja tam tiez chodim.Drzim palce.

evik

ze gynekologicka ma si pravdu, lebo HAK by ti mal upravit periodu a tym padom nejako nastavit aj spravne dozrievanie vajicok. ale ci je za tym viac a ci je to riesenie do buducnosti, to by asi chcelo nejake specialne dovysetrovanie toho, co sa v tebe presne deje. mozno ti niekto poradi viac, jati drzim palce

jatyon

ja si o tom myslim, ze sa prestan bat.
Strach Ti nepomoze, ba prave naopak.
Ja osobne by som si nerobil starosti tam, kde nie su.