Kvasinky??!!

eo

Dievcata
to mi je luto ake mate problemi
Skuste zohnat Citricidal a cistit si problematicku cast /Douche/ niekolko krat denne,Na noc skuste davat obycajny jogurt na prob miesto.Treba zacat uzivat aj Citricidal niekolko krat denne,Oreganovy olej, Jablcny ocot,
Dalej keby ste si mohli kupit testy na PH balanciu .Aby ste zistili ako ste natom z alkaliami.Ale hlavna vec je treba sa inak stravovat!!!!!!.Ziadne kavasnicne jedla,biela muka,mliecne productu hlavne /Kravske/ Cukor Viac zelenina,ovocie,a pod.....

hanbiatko

dakujem, sedmokraska, ale hrozne sa bojim.... nemam tu ani lekarku a akosi sa mi ani nete nedari nic najst.... uz neviem, co mam robit a stale na to musim mysliet... vyzera to skor ako krcova zila, ale nieje to take fialovo-modre... zacinam byt z toho pekne na nervy...

sedmokraska

hanbiatko... bude asi najlepsie ked zajdes k lekarovi ten ti na to najleopsie odpovie a zaccne s liecbou ja som sa s takym niecim este nestretla...

sedmokraska

praveze ja som s tym u doktorky bola... a dala mi len tie blbosti ako keby fazulky na vkladanie nepovedala ze to mam kvasinky ani neaku infekciu... mozno to mam len tam dole neako podrazdene ale tak dlho ze by to trvalo?? sa mi to neako nezda...

hanbiatko

pomozte mi, prosim... tam dole sa mi urobil ´vyron´. mam to napuchnute a aje to vo velkosti palca. Myslela som, ze to prejde. Ale ako mi zacal pred par dnami menzes, znovu sa mi to zvacsilo a ked sa mi zarezu nohavicky, trosku ma to boli. Neviete, co by to mohlo byt a co s tym mam robit? K doktorovi sa bojim a nikoho tu v BA nemam...

sedmokraska

ja mam podobny problem len ze posvu nemam stale mokru ale len niekedy a tiez mavam silny vytok... nemyslim si ze mam kvasinky, lebo mna posva nepali nestipe nesvrbi nic proste mam len takyto vytok a uz strasne dlho... takze neviem co s tym poradi mi niekto??