Moznost otehotnenia?

Príspevok v téme: Moznost otehotnenia?
lapajko

Ahojte, s mojou partnerkou mavame nechraneny pohlavny styk. Problem je v tom ze neuziva ziadnu antikoncepciu. Z posledneho milovania mam hrozne zly pocit. Pocas milovania som spomalyl a spytal sa jej ci sa neboji ako sme sa rozpravali (popri milovani) tak som citil ako keby mi nieco vytieklo... Neviem ako to mam popisat. Neviem ci to bola predcasna ejakulacia. Neviete poradit co to bolo? Mohol som sa spravit? Potom som ho vytiahol... zacal som jej to robit prstami a penis mi trocha ochabol ale nie uplne. asi po 2-3 minutach som ho trocha ,,nahonil" a vnikol znova dnu a pokracovali sme. No a potom ked sme povedali ze uz staci (nevyvrcholil som) Sli sme sa sprchovat a tam sme znova pokracovali sexom...Z toho by malo vyplyvat ze som sa neurobil nie? Penis by mi nestal? Mam z toho zly pocit. Nechcem to viac zazit. radsej si odseknem vtaka...

niky13

ahojte , môže mi niekto poradiť či sa dá otehotnieť aj keď hneď po milovaní zo mňa všetky spermie vytečú ??? dlho sa s manželom snažíme o bábo - ale mám nejaký problém aj s menzesom ale aj stýmto , že vždy všetko vytečie - či už sa snažím potom ani nehýbyť,ale aj tak.... :-(

danus3383

mozem sa spytat mam jeden problem.Mozem otehotniet ked mam tyzden pred menstruaciou a priatel sa mi vystriekal nechtiac na pravu cas vonkajsej strany vaginy a nepouzivam antikoncepciu?

Duck_B

niesom ziadny expert ani nic... ale logicky by bolo mozne trocha keby si priatel dal mensiu pauzu od sexu a podobnych cinnosti, aby sa ho "nahromadilo" viac, pripadne skocte za sexuologom, pre odbornejsi pohlad, je to urcite lepsie a istejsie ako keci nejakych ludi ako sme my ovplyvnenych famami, atd :)

Ninulkaa

prosim vás o radu, rok sa so snúbencom pokúšame o dieťa, ale vždy keď máme styk, všetko zomňa vytečie.. :-(( prečoo?? prosim kto mi poradi?? Ja som z gynekologického hladiska zdravaaa:-) prosim je niečo na lepšie udržanie spermii alebo niečo takéé? dakujem za odpoved:)

zjuzjika

su zeny ktore aj jpocas tehotenstva mali menzes...lapajko a preco si stale z toho taky vystresovany...ved ty si ten sex ani neuzijes poriadne potom