nespavosť

Príspevok v téme: nespavosť
sova

Vedel by mi niekto povedať ako sa zbaviť nespavosti? Každý večer musím užiť prášok na spanie, inak do rána nezaspím. Už som skúšala viackrát neužiť tabletku, bolo, že aj tri noci po sebe som nespala, alebo len veľmi plytkým spánkom a desivými snami. Okrem toho som zistila, že sa mi zhoršuje pamäť. Vedel by niekto poradiť aspoň nejakú náhradu miesto tabletiek, napr. čaj alebo niečo iné. Budem vďačná za každú radu.

janík

aspoň vidíte,že je to trochu zložitejší problém-jedná sa o špatnú funkciu srdca,treba ďalej zistiť,či je to samé srdce,alebo mu v tom niekto "pomáha"-najčastejšie sú to obličky a pečeň.Po zistení...liečiť(akupunktúra)

kuki

A co tak:
1. jedno pivecko na veceru? :)
2. poriadne si zacvicit a unavit sa-nie psychicky, ale poriadne fyzicky... odburat vsetko zlo
3. alebo sex ? ;) prijemne uvolni a aj unavy... to nefunguje?
4. nepit kavu po 14 tej... a uz vobec nie nejake smrtaky
5. ziadna cokolada a cierne caje
6. menej stresu alebo vzrusenia?
7. kniha do postele?
atd.

evik

dakujem, syma, ale aj to som uz skusila...no, zda sa, ze sme natrafili na problem, ktory je "neriesitelny", ale na druhej strane-aspon sa mozeme utisovat, ze v tom nie sme sami-aj to je nieco...:o)))

:)

pridavam sa do klubu:)ja mam problemy so spankom asi 15 rokov,ziadne hypnotika ani nic ine nepomohlo. mavam kazdu noc zive sny, stale sa budim, katastrofa, z toho sa asi neda dostat, lebo keby ano uz by to bolo ok. takze neviem co robit,cajiky,prechadzky,hudba,kupel nic nepomaha...na kazdeho plati nieco ine,sova skus cajik lubovnikovy, medovkovy, je to na ukludnenie, mozno tebe to pomoze

evik

ach jaj, pridavam sa do klubu, toz to ja som uz skusila "babske" recepty-teple mlieko, vselijake caje, vecernu prechadzku, hudbu, knihy...a ostala mi len ta blba tabletka. mne sice lekari hovoria, ze mam nespavost od 1 lieku, ktory beriem, ale jest to svinstvo na spanie, to nie je vyhra :(. takze, radte a za kazdu radu dopredu dakujem!