Prvy krat... bojim sa POMOC

hmhmhm

jasneeee, toto poznam!! aj moja baba bola taka! velmi chce a potom nic z toho. jasne, verim, ze sa bojis. v sexshope predavaju take tabletky-nie je to ziadne svinstvo. my sme to riesili tym. das si to a uvolnis sa, nebudes taka nervozna--take fajne afrodiziakum

...

moj chlapec to chcel po 2 tyzdnoch, ked k tomu malo prist zrazu som sa zlakla a nechcela som to, sme spolu uz 5 mesiacov a prvy krat sme to mali asi pred tyzdnom..... takze chlapec musi pockat a ty si to dobre rozmysli....

lujska

Holky, ked to nechcete, tak im vysvetlite proste ze sa nato necitite, ze chcete pockat na tu vhodnu chvilku, ono to pride samo a nie nasilu... A nebojte sa prvy krat to sice boli, aspon mna to bolelo ako svina ale pomyslela som si ze som so svojim milovanym a myslela som na prijemne veci a hlavne to robil s citom a opatrne, bral na mna ohlad... Ale najuzasnejsie je to s milovanou osobou, vazne... tak drzim palceky a rozmyslajte srdieckom, ale aj rozumom ;)) he

sofija

Vies problem nieje v tom ze tato dnesna mladez atd ...mozno ano ale tak ja som s mojim rok aj dva mesiace a myslim si ze ku vztahu patri aj sex,ale jednoducho nechcem ...uzivat sa da aj bez sexu

gomez

Janosik, vies v com bude asi problem?
Tieto dnešné nadržané deti nemajú žiadne vychovanie. To maju z tych amerických filmov: "daj mi či chceš alebo nie aj tak to do teba vrazím alebo si frigidná".
Prepáčte dievčatá ale kde ste našli takýchto debilov?