arytmia srdca

Príspevok v téme: arytmia srdca
botka

Prosim velmi o rady...moj priatel trpi arytmiou srdca, dali mu na to tabletky ale nahle busenie srdca neprestava, pride a niekedy trva dlhsie niekedy kratsie, bojim sa velmi..moze to byt nebezpecne?uz chodime po doktoroch tak nas posielaju od jedneho k dalsiemu ale nie je pod lekarskym dozorom a ked mu pride nahle zle alebo co? je to nebezpecne ta arytmia srdca? moze sa mu nieco stat..bojim sa velmi prosim napiste kto mate nejake skusenosti...nechcem onho prist som zufala, neviem ako mu pomoct :( bojim sa velmi sa bojim...

house

A este sa pytate, ci je to nebezpecne.
V kazdom pripade to netreba podcenovat
a liecit.Brat lieky a postupne zacat rekreacne sportovat toto pomaha najviac
hlavne na psychiku a tym aj na to busenie.Ak je srdce zdrave tak nejaky
tan zatazovy stupen vydrzi, ale liecit.Nebojte sa ja som to mal a zijem uz 33 rokov po tom.

house

Jo a jedna zasada nefajcit, nepit, nepit hlavne kavu ani silny caj,vela ovocia zazraky robi grapefruit aj s tym horkym bielym.

house

Predpokladam ,ze je to student, ktory prezil nejake stresy v skuskovom obdobi.
Vidite aj ja som mal tie iste problemy,
lenze u mna to bolo geneticke otec mal hypertenziu.Poviem Vam ,ak niekto v jeho rodine trpel na vysoky TK tak je tu
velky predpoklad ,ze to busenie srdca
je nastupom arterialnej esencialnej hypertenzie na 90%.Ak nikto nebol chory moze to byt zo stresov a prechodne.Skusenosti vsak ukazuju, ze ak sa busenie objavi raz pride znova.
Je to velmi neprijemna zalezitost, mozem Vam to do detailov opisat a tie strasne pocity pri tom ...netreba.
Klud, prechadzky, ziadny vykonovy sport,
blahodarne posobia sprchy,no a ak lekar da,tak betablokatory concor, bisocard,
vasocardin atd, je ich dost.Ja ich beriem od svojich neuveritelnych 22 rokov po jednej blbej skuske.Ale aj tak by k tomu raz doslo ...Geny neoklames.

milan30

U tvojho priateľa môže ísť o nedostatok minerálov, hlavne magnézia. Už som to tu niekde písal, tak si pozri príznaky nedostatku horčíka
www.altechniky.com
209.85.129.132

Ale dodávať horčík vo forme tabliet nemusí pomôcť, lebo využitie horčíka závisí od štítnej žľazy a od trávenia. Ak má poruchy štítnej žľazy, môžu doplnky vo forme tabliet trocha pomôcť, ale pri užívaní vačších dávok, ako sú odporúčané, môže dôjsť ku hnačkám a tým zase ku stratám horčíka, takže tu cesta nevedie. Poznám to z vlastnej skúsenosti. Niečo podobné platí aj pre vápnik.