ROZCHOD?

anymore

neviete ako to vsetko vlastne je,lebo som tu enchcela rozpisovat cely moj zivot,ale dakujem tym kt. sa mi snazili pomoct,a vyriesila som to takto: porozpravali sme sa a dohodli sa ze si dame pauzu ale nie aku ,ze sa budeme zoznamovat s inymi len tak,ze si nebudeme pisat,volat ani sretavat, a za ten cas zistim,ci mi chyba,ci ho chcem alebo nie

simina

Cajik, mozno nemusi mat dovod, ale nech tu potom nepride vypisovat, ze je sama, si nikoho nemoze najst, propadne, ze by sa chcela vratit. Mas vsak pravdu, je to jej vec, ak vidi, ze to dalej nejde, ze s nim uz byt nechce, do toho.

0vecka

zivot je o tom aby nam bolo fajn podla mna laska s tym nic nema a je to len nahoda ze na zaciatku vztahov sa ludia zamiluju a niekedy im to vydrzi az dokonca :)

cajik

A ked ty k nemu tu lasku necitis,len kamaratstvo (a neverim tomu,ze staci to,ze ti je snim "fajn"),tak to nema zmysel.

cajik

A ked ty k nemu tu lasku necitis,len kamaratstvo (a neverim tomu,ze staci to,ze ti je snim "fajn"),tak to nema zmysel.

cajik

Simina,neber to osobne,ale nesuhlasim s tvojim prispevkom,ze by musel byt nejaky pochopitelny dovod na rozchod. niekedy sa jednoducho stava,ze to vyprcha.asi preto,ze to nebola ta prava laska.
kazdy vztah prechadza fazami a je potrebne rozlisit,ci je to "len ine" ako na zaciatku (co mnohokrat znamena hlbsiu intimitu,po 2 rokoch predsa uz vztahy prechadzaju do LASKY,nie zalubenia), alebo zamilovanost vyprchala a vztah jednoduchu nepresiel do tej dalsej,podstatnej fazy,do LASKY. vtedy je lepsie odist,ako trapit seba,a klamat partnera o svojej laske.

Podobne som zazila,ale po kratsom vztahu,a nebola som stastna.Vedela som,ze ho uz nelubim. Proste zamilovanost vyprchala a neostalo po nej NIC. Asi preto,ze ten vztah mi nedaval to potrebne,co mi davat mal. Pretoze ak mas ten spravy vztah (a ja tomu verim,lebo momentalne taky vztah uz dlho mam),tak aj ked pociatocny osial vyprcha,vzdy ostane nieco,a musim povedat ze je to omnoho krajsie. Pretoze uz toho cloveka poznas,ano je to vacsia intimita,bezpecie,atd.ale ide o to,ze stale tu LASKU citis. (je potrebne uvedomit si rozdiel medzi laskou a zamilovanostou).

simina

Moj prispevok sa vola, da sa presvedcit muz, aby znova miloval? V nom moj teraz byvaly priatel mi povedal, ze ma vlastne nemiluje a to po niekolkych rokoch.

simina

Ludia, preco riesite tieto veci, preco chcete rozchod bez normalneho dovodu? Bije ta, berie drogy, ma manzelku sdetmi, podvadza ta? Ak nemas pochopitelny dovod, co riesis? Preco si neuzivas toho, ze mas niekoho, kto ta miluje? Alebo si ho v skutocnosti nikdy nechcela a bola si s nim len preto, aby si nebola sama? Mozno si len dostala strach, ze to ide velmi rychlo, ze je to velmi dokonale, aj mne sa to niekedy stavalo. Skus si precitat moj prispevok a mozno ti to nieco povie a pochopis aj jeho.

simina

Ovecka ma pravdu, pocit zamilovanosti prejde a potom je to skor o tom, ze s nim citis bezpecne, aspon vacsinou, u normalnych vztahoch. Skus si tu situaciu predstavit obratene, skus si predstavit, ze on tebe vravi, ze uz ta nelubi a uz nechce s tebou chodit.