Neplodnosť

Príspevok v téme: Neplodnosť
via

Po 6-mesačnej liečbe rôznymi hormon. injekciami a tabletkami som dúfala že po 4 rokoch konečne otehotniem. Nestalo sa. na rad prišli vyšetrenia typu HSG -zistili mi nepriechodnosť vajcovodov, urobili mi prefuky.na rad prišla hneď laparoskopia. Obávala som sa že bolesti ktoré dlhé roky pocitujem v podbrušku budú spôsobené zrastami, ale nic podobné nezistili. Lekár mi oznámil, že u mňa nedochádza k ovulácia . smiešna diagnóza. že? a predsa je to šok. Na otázku či budem vôbec môcť mať niekedy deti sa môj gynekológ ohradil tým, že samozrejme sú na to lieky. Super! ďalšie hormóny. este sme sa k ich nasadeniu nedostali, ale mám veľký strach, že to ani tento raz nepomôže. a pridu na rad deti zo skúmavky.Dúfam že mi niekto poradí a poteší odpovedou že tie hormóny na ovuláciu pomáhajú. dakujem

renka

ahojte poradi mi niekto nieco na silnejsiu ovulaciu a nieco pre manzela na kvalitnejsie spermie ma ich dost problem je vtom ze mu stoja na mieste a neplavaju zenusky vopred vam dakujem

renka

AHOJTE som tu prvy krat citam vase prispevky aj ja mam problem DIETA na prve dietatko sme z manzelom cakaly 6rokov a teraz uz 1rok sa pokusame o 2dietatko a nedary sa manzel ma slabsie spermie a slabsiu ovulaciu poradte prosim nieco ahojte baby

katka............

ahoj MIA prosim ta mohla by si mi na mail poslat nejake informacie o tych pripravkoch co tu spominas moc mi tym pomozes diky moc...pa

staňa

Si zlatá, ale nemám veľmi záujem o homeopatiká, pretože my máme chybu aj u partnera aj u mňa a inak sa to nedá iba IVF. aj tak dík za ochotu.

mia

vies co, mne velmi dobre zaberali homeopatika, zajtra ti ix vyhladam, uz nepamatam a tiez rozne vitaminy a bylinky. ale dobre mi robil aj indonal i ked som ho uzivala na ine, zrazu sa rozbehla ovulacia a bum-takmer som mala dvojicky.zvlastne je, ze pri hormonalnej liecbe sa mi to nikdy nepodarilo-mozno psychika...?

naan

Staäa, prečo neskúsiš prírodnú liečbu. Je to jednoduchšie a nie je to bolestivé.Ak máš záujem, zadaj svoj meil a skúsim ti poradiť. Viem o dobrých výsledkoch.

staňa

ahojte, chcem sa pridať do tejto diskusie a poprosiť o podporu a rady... Chodím do CAR v Martine, idem podstúpiť IVF. Začala som 1 cyklus ale po 4 dávkach gonalu som musela stimuláciu prerušiť. Koncom mája začínam odznova - to príšerné pichanie injekcií a chodenie na kontroly. Ozvite sa niekto, kto idete alebo máte za sebou IVF - asi chápete, že potrebujem o tom komunikovať...Ďakujem.

katka72

ahoj via drzim palce
ale mam poznamku - vies kolko zien by malo rady tie ako si ich ty nazvala \"deti zo skumavky\" ?????
ani nevies ake mas obrovske stastie ze mas nadej mat deti prirodzenou cestou, tak si ju prosim vaz.
Katka