Urad prace

Príspevok v téme: Urad prace
zabicka1611

kedze nepracujem som na urade prace zaevidovana, chodievam mesacne na tie podpisy a chcela by som vediet, co mi treba ked sa budem chciet odhlasit?? lebo chcela by som ist na 2 mesiace na brigadu (zrejme na čierno!!) a neviem ci sa mam odhlasit alebo ci to nechat tak a vyhovorit sa dako ked potom dojdem??!!no neviem..ale na tu brigadu chcem ist!!!

up

ja som 3 roky nezanestnana a cele tie roky brigadujem, ze o tom na UP nevedia. ale ak sa chces odhlasit, tak musis ist do svojeje zdravotnej poistovne, aby si si sama mohla platit zdr.poistenie, mesacne cca 30€. ked sa budes chciet znova prihlasit na UP, tak az po 3 mesiacoch.

dezinka

zuha, netrep somariny... ked bude robit na dvojmesacnej brigade niekde vonku, ako sa asi bude hlasit? a ked jej na to pridu, ze bola von na cierno - bude musiet vratit podporu, ak nejaku dostava a este aj odvody, ktore za nu platili...

zuha

ja myslim, ye ked je to brigada na cierno, tak sa nemusis odhlasovat, ved ti aspon budu platit do zdravotnej ci kam to.... ved oni nemusia vediet, ze brigadujes, takze podla mna ostan prihlasena a rob na cierno...