Prechladnutý sval?

Majo55522233

Prosím o radu ak viete poradiť. Bolí ma pri chôdzi napínanie svalu, keď dvíham členok. Bolí to len keď chodím. Myslím, že je to spôsobené jazdou v aute, kedy som na holé nohy pustil studený vzduch. Dávam si na to pozor no stalo sa.
Ako to môžem vyliečiť, potrebujem chodiť. Teplý vzduch z fénu pomáha? alebo maste? Ďakujem

pepo31

Dobry den,uz asi tyzden ma z nicoho nic zacala boliet prava noha,od zadku az po lytko,ked stojim,tak ma to skoro nic neboli,no ak si chcem sadnut,strasne to boli,tak musim zasa vstat.neviete mi niekto poradit,co na pomoze,dakujem

timotej

vieš čo ali same bi to prešlo len bi ta to chytilo znova o niekolko mesiacov.a ak sa bojiš aby ta nebolela aj druha strana tak najlepsie by bolo nechodit von do zimi.buť radšej v teple

Truffla

Mna to naposledy velmi bolelo a zistila som ze mi rastie zub mudrosti a bolo to preto ako povedala doktorka... Neviem kolko mas rokov ale ak ten zub este nemas tak to moze byt tym

timotej

cau ali to budeš mat prechladnutie trojklanneho svalu.neboj nieje to nič važne.choj za doktorom ten ti da analgetika a uplne vizdravies.s pozdravom timčo

neurolog

ja mozem iba poradit zappnut fen a fenovat pod tricko aby teplo preslo vsade mne moc pomohlo no je pravda neprejde to za den ani dva ,,, ale fen je ozaj velka pomoc ,,,

ali

moooc dakujem vsetkym za prispevky. v pondelok zajdem za lekarom. dnes ma to uz moc neboli (aj som bez bolesti pozula ranajky :-) ) ale citim, akoby som tam mala prilozenu kocku ladu. potom napisem, co mi doktor povedal. prajem pekny den

brunca

trosku viem o com pises kamaratka to tiez mala strasne dlho a strasne bolesti. najlepsia je akupunktura.mas kde? ale normalny dr.akupukturista nie nejaky sarlatan.mozno tomu neveris ale prejde jej to raz dva a hlavne bolesti rychlo ustupia.

papa

Ahojte, vidim ze tu je nova tema o zapale svalu, ak sa mozmem aj ja spytat a vedeli by ste mi pomoct, budem rada. Ide o moju mamu. Uz vyse roka ma `zapal svalu` na ruke (od ramena po laket), mysli si ze mala chripku ktora nebola doliecena a jej to zostalo a odvtedy sa to taha. Chodi rok na obstreky, masaze, infracervne svetlo priklada denne a stale nic. Neudrzi nic tazsie v ruke. Stale ju ma `zababusenu` vo svetroch a dekach. Je z toho nestastna a uz nevie co dalej. Po tych injekciach ju to bolieva viac. dakujem za radu.