cerveny pasik nad hornou perou .. velke depky

Príspevok v téme: cerveny pasik nad hornou perou .. velke depky
Frantho

takze asi uz 13 dni mam ten pasik na hornou perou proste nieco strasne.Na zaciatku som bol aj u doktorky ale ona to nebrala niejako vazne a povedala ze sa to zahoji ale stale nic . V skole sa mi posmievaju som uzavrety nikde nechcem chodit a som velmi zufaly.Vam to mozno pride take a ze to sa spravi ale stale nic ono to uz je obcas dobre a zas zle a dookola velmi ti mi nejako pomoct myslis to fakt velmi vazne alebo ked to niekto mal tak ci by mohol poradit. Vopred dakujem

giv

tebe by asi stacil nejaky lacnejsi,lebo ho nebudes pouzivat dlho.ale to ti neviem takto z hlavy.v drogerke by ti poradili. ja pouzivam drahy od maybelline. je to taky penovy kryci dream matte mousse. ale ten si nekupuj. mozno niekto poradi aj mensi a lacnejsi.
a fakt sa to nezlepsuje? ja som to mavala ako dievca ked som si v zime olizala pery.ak sa to nebude zlepsovat,tak k nej chod znovu.moze to byt nejaka alergia alebo nieco podobne,co treba liecit.

giv

aj ja si myslim,ze to bude z toho. vsak uvidis, pockaj este par dni,teraz sa oteplilo,tak by to malo zmyznut.a hlupe poznamky spoluziakov si nevsimaj.
a nemozes si to do skoly zatriet nejakym krycim kremom? to pomaha aj mne,ked mam nieco na tvari. ak mas doma biolampu,tak si sviet to miesto.

Frantho

no ono sa to objavilo len tak doktorka mi povedala ze som si to oblizoval tak preto , ale ja som si vobec neoblizoval to miesto mozno som mal trocha to mokre a bol som vonku ked fukalo ale stale to nezislo dole

giv

franto,uz si tu taku temu mal, nie?
pocuj, co je to za pasik,ked sa ti ma zahojit, podla lekarky?je to rana alebo cervena koza alebo nieco vystuple? bol si s tym u koznej alebo iba u obvodnej? objavilo sa to len tak, bezdôvodne?