Tehotensky test

Príspevok v téme: Tehotensky test
zztt

2 mesiace som nedostala menzes. Spravila som si tehotensky test. Bol negativny. Ked som ho po 3 dnoch sla vyhodit nahodou som si vsimla, ze tam pribudla aj druha slabucka palicka. V prvy den tam urcite nebola ani ziaden naznak. V navode bolo, ze vysledok nemam interpretovat po 10 minutach. Chcem sa uistit, ze ta druha palicka neznamena tehotenstvo, ale je to uz len nejaka sekundarna reakcia.
Dakujem

S

ja s testami nemam najlepsie skusenosti. Raz mi vysiel pozitivny, co nebola pravda a ked som bola naozaj tehotna, tak 4 testy-4 dni za sebou mi vysli negativne a teraz mame maleho Miska

mňau

no ja ked som si robila tehotenský test, bolo tam písané, že ak je negatívny, ukáže sa jedna palička, ak pozitívny tak dve, ale že tá druhá sa može ukázať po niekoľkých minútach, čo može byť príznakom gravidity, nadruhý den sa ukázala druhá tak som bežala na gyndu a zistili mi tehotenstvo. Čiže lepšie ako o tom polemizovať je ísť ku gynekológovi a netrápiť sa zbytočne premýšľaním, ktoré aj tak k ničomu nevedie..

veruška

určite by som odporúčala ešte jeden test. Mám osobnú skúsenosť, že po niekoľkých dňoch sa ukázala aj druhá palička a nebola som tehotná.