Mimomaternicove tehotenstvo?

Príspevok v téme: Mimomaternicove tehotenstvo?
adriana

Dobry vecer. Prosim poradte mi. 28.febr.som mala naposledy kramy. Beriem Dufaston.Potom som mala prestat,ale menstruaciu som nedostala.Lekar mi spravil sono ale take z dola(neviem ako sa to vola) a povedal,ze nie som nehotna.Ja som ale mala take priznaky ako pri tehotenstve,ja som si bola ista,ze som tehotna.Aj test som si spravila a mala som len taku slabu ciarku. Lekar mi dal injekciu Agolutin,aby som ochorela.To bolo pred 6 dnami.Zatial nic.Dneska som si zase spravila test a zase tam bola ta ciarka-nie taka silna ako ta druha,ale bolo velmi dobre vidno. Myslela som si,ze mam mimomaternicove tehotenstvo,ale som sa docitala,ze pri tom by som mala mat nejake bolesti-ja nemam ziadne. A na tom sone by mi lekar vedel urcit aj to mimomaternicove tehotenstvo,nie? Neviem... Pondelok mam ist na kontrolu,ak do vtedy neochoriem. Bojim sa,co ak mam aj mimomaternicove tehotenstvo...?

sob rudolf

rebeka001, nemôže. A povedané po 1001krát, tehotenský test z lekárne nebude nikdy natoľko spoľahlivý, ako test z krvi.

Karoline25

Ahojky, mne už mešká menštruacia 2 mesiace. Kedže ju mám stále nepravidelnú tak som tomu nepripisovala ziadnu pozornosť. No už je to dosť dlho, tak som si prejstotu spravila tehot. testy, dokopy tri , v týždnových intervaloch. Testy boli negatívne. Lenže menzes stale nikde, naopak silné krce v podbrušku, citlivé brucho, boli aj vytoky, asi v jeden den som mala aj taký hnedasty, inač bol také priesvitne, niekedy biele. Može ist o mimomaternicové tehotenstvo???

squirrel

na určenie mimomaternicového tehotenstva stačí dôkladné ultrazvukové vyšetrenie, kedy sa plodový vak nenachádza v maternici, ale vo vajcovode, alebo dokonca vo vaječníku.

aknitka

áno test ti vyjde pozitívny aj pri mimomaternicovom tehotentstve. a to ten chirurg na základe čoho zhodnotil že máš asi mimomat. tehotenstvo? to ťa ani nikde neposlal na vyšetrenie?

SISKA222

ahojte ja mam take problemy ze ma boli jedna cast brucha a chirurg mi povedal ze asi mam mimomaternicove tehotenstvo ale niesom si tym ista. Ak si urobim test tak ak mam mimomaternicove tehotenstvo ukaze mi ze je pozitivny ze som tehotna?? prosim pomozte mi

datelinka

problemove, skus opakovat test neskor, moze sa stat, ze si bola oplodnena neskor, alebo mas nizsiu hladinu hcg, ale ci sa jedna o maternicove alebo mimomaternicove tehotenstvo, vzdy je pritomna zvysena hladina tohoto hormonu. to, kde sa zachyti oplodnene vajicko, zisti az lekar pri ultrazvukovom vysetreni, alebo na to upozornia nezvycajne bolesti v podbrusku.

problémové

Chcem sa spýtať či dnešné testy ukážu tehotenstvo aj v tom prípade ked je to mimomaternicové alebo v tom prípade je test negativ?Mala som naposledy krámy 30-ho septembra,mávam niekedy poruchy.Hak neberiem.Bolieť ma nebolí,ani nepriberám.Test som spravila bol negatívny.