Hľadá sa kamoška na chudnutie..pls prečítajte si

Príspevok v téme: Hľadá sa kamoška na chudnutie..pls prečítajte si
ariana18

Milé bacuľky :)
Leto sa blíži,plné pestrofarebných farieb,vzorov,sexy strihov a hlavne minisukní,topíkov,šatôčiek,úzkych riflí...
až na jeden problém,že si to nemôžete dovoliť...a keď nahodou sa do vtesnáte pripomínate skôr jaternicu?A tie kúpaliská..vynimajúce sa tam postavičky v dvojdielnych plavkách 90-60-90 aa vy sa skrývate v najmenej napadných plavkách pod tromi osuškami? Našli ste sa tam?Ja áno a preto vravím dosť!!!!!!Ešte je do leta čas a chcem to zmaniť ale keďže kolektívne sa chudne lepšie ak si môžeme vymienať rady,úspechy,ale aj prehrešky a navzájom sa povzbudiť.Preto hľadám nejaké kamošky,s ktorými to do leta zvládnem...Ak máš záujem ozvi sa na email ariana18@centrum.sk

bara017

a na zaver sa vytancujem na nejaku moju oblubenu hudbu najcastejsie hip hop:DDD
pak som spotena ako kôň, len ma mrzi ze zanedbavam strečing:-/

bara017

leila: no ja sa snazim tiez cvicit kazdy den ale niekedy to nevyda tak je tak 5x do tyzdna.. a snazim sa vecer vzdy tak hodinku a stvrt niekedy aj hodinku a pol ale myslim ze aj 40 minut cvicenia ma velky efekt a vyznam:) hlavne je sa spotiť! Ja si dam najprv kardio cca 20 minut, pak posilovacky na tento styl - toto su perfektne cviky na brucho www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
toto cvicim kazdy druhy den, nemalo by sa kazdy den.. na stehna a zadok su najlepsie drepy z cinkami alebo aj bez ale vaha musi byt na patach, boli to, ale zabera:)

leila

bara017, ahojte pocuj bara a ty ako cvicis? Ako ja eraz cvicim pravidelne a kazdy den daky pohyb aspon trosku ja som zasa schudla z brucha ale stehna nechcu sa skraslit. CO na to cvicis?

lucik

ahojte ja sa tiež pridám .. chudnem uz od zaciatku aprila zatial žiadne prevratne výsledky ale hádam to nakopneme neskor moja váha je momentalne 77 kg .. dnes ráno zatial len kávicka. rozmyslam ze dnes si dám len taký ovocnickovy den... chlapa nemam dnes doma tak to mozno aj zvládnem... lebo on je tiež riadny žrút.. co idete dneska papkat??? prosim inspiráciu ja dnes idem riadne upratovat a cez vikend sa chystám tepovat tak sa aspon zapotim trocha..

lenka nizna

r-3 suchare so salamov
o-kura s ryzou
v-ziadna

168/75tak ja ken sa nudim snazim sa ist na prechadzku alebo s niekym niekam na kavu alebo tak.... :)

zvladnemto

Baby,idem do toho s vami. Prilis dlho som podvedome obchadzala zrkadlo a prisposobovala som oblecenie sebe. Je nacase prisposobit seba a opat sa pacit sama sebe! Navrhujem aby sme si pisali co jeme, ako sa hybeme, cim si vyplname chvilky,ked nemame co robit a najradsej by sme nieco dzobkali{ to je u mna velky problem} a ako sa nam dari...co vy na to??
Ja mam momentalne 68, do 57 sa nezastavim...

bara017

no mala som 66kg a odkedy pravidelne cvicim tak mam 68kg ale zuzila som pas, stehna, boky a ruky.. svaly robia svoje, ale radsej svaly a ako tuk:) je to aj estetickejsie aj zdravsie..preco sa pytas? No a chcela by som schudnut tak aby som znizila vahu na 60 aj so svalmi:-/ vela jem..