Zistenie tehotenstva u gynekológa

zuzy

Ahojte, viem ze to je uz dlho co ste tu pisali,ale chcela by som sa spytat ci dokaze gynekolog zistit tehotenstvo na obycajnej prehliadke (bez vaginalneho alebo ineho sona)v 3 mesiaci tehotenstva. Menstruaciu som prve dva razy mala ale poslesny mesiac mi neprisla , po mesiaci som si robila test - negativny ale zevraj sa na ti neda spokiehat. Mam mierne obavy pretoze mi vytvorilo vnutri akoby tvrdsie brusko. Dufam ze si to iba nahovaram.

tie testy...

menzes mi meska 3 dni, naisto viem, ze som tehotna (moje 3. tehotenstvo), ale test mi dnes vysiel negativny...
vela zavisi aj od citlivosti tehotenskeho testu, zajtra rano skusim ocikat iny ;-)

aknitka

najistejšie to máš keď si spravíš test po týždni meškania menzesu. ak si ho spravíš skôr riskuješ že ti vyjde falošne negatívny.

neva

záleží od ordinácie a laboratoria, ako to majú zaužívané, ale za normálnych okolností už na druhý den, by si mohla mať výsledok

neva

áno, z krvi je to najistejšie zistiť, ale asi by si to mala spomenúť, že by bolo vhodné aj takéto vyšetrenie. Automaticky to nerobia.