otazka na holky

Príspevok v téme: otazka na holky
typek

xcel by som sa spytat ci je pre holky pritazlivy taky typ ako som ja. vysoky skoro dva metre hmm chodim do posilovne len to nemam moc vyrysovane vaha tak okolo 100kg ale urcite niesom tlsty ... som inteligentny (som si to o sebe nemyslel ale vsetci mi to hovoria tak som tomu uz uveril) a aj tak intelektualne zamerany no a taka romanticka dusa citliva akurat ze niesom moc komunikativny ani sebavedomi taky flegmatik v podstate a so vztahmi nemam moc skusenosti (mal som jednu holku)... no neviem mne sa strasne zda ze proste pre vecsinu holiek som moc velky a tiez ze neposobim tak sebavedome ze to ziadnu neohromi....

deeee

Ide o to, ze ao sa ty citis, tak a beru aj ostatni. Ak si sam sebe pripadas neatraktivny, tak to z teba vyzaruje a aj ludia ta tak potom vnimaju. Takze hore hlavu a kracaj sebavedomo, ale netreba to prehanat, samozrejme.
Vela stastia

12

pozri vsetci mame nieco ty zase potrebujes rypat a to bud preto lebo si xces rypnut alebo preto aby si ukazal vsetkym aky si chytri a mas vo veciach jasno (alebo kvoli niecomu inemu)... myslim ze kazdemu obcas dobre padne ked ho ostatni povzbudia :)

typek

tym ze niesom komunikativny myslim to ze napr ma vobec nebavi sa stretavat s novymi ludmi a vykecavat s nimi alebo skratka len tak si sadnut a rozpravat sa v krcme ale akoze inaq problem s komunikaciou nemam .... nieje to tak ze by som len ticho sedel a mam 23 rokov .... a fakt tlsty niesom ked mam tricko nevidiet nic a inaq ked sa vystriem a prejdem rukou po bruchu tak je uplne ze pevne akurat je tam nejaky tuk no kocky na nom niesu....

typek

tym ze niesom komunikativny myslim to ze napr ma vobec nebavi sa stretavat s novymi ludmi a vykecavat s nimi alebo skratka len tak si sadnut a rozpravat sa v krcme ale akoze inaq problem s komunikaciou nemam .... nieje to tak ze by som len ticho sedel a mam 23 rokov .... a fakt tlsty niesom ked mam tricko nevidiet nic a inaq ked sa vystriem a prejdem rukou po bruchu tak je uplne ze pevne akurat je tam nejaky tuk no kocky na nom niesu....

daada

aj ja si myslim, ze fajn.. mne osobne sa pacia vyssi chlapi, a asi si aj pevny(nehovorim ze tucny:) )tak to je fajn, kazdy ma sice iny vkus, ale ja sa teda fakt rada pritulim,no mam rada velkich chlapov :) s tou komunikaciou skus nieco spravit, trosku byt otvorenejsi mozno pre novych ludi mozno..inak neni problem :)

wannda

a kolko mas rokov??? to je uplne individualne, kazdy zaujme niecim inym, niekto vyzorom, rozumom, alebo aj humorom. Mne sa nejedenkrat zapacil muz, ktory nevyzeral extra dobre, ale pre ten humor a vyjadrovanie :)

usiko

podla mna si v pohode, zena potrebuje muza, ktoremu sa moze schulit do narucia, a u teba to ma iste....a neviem co myslis tym, ze nie si velmi komunikativny...to vobec nerozpravas alebo len menej alebo ako? Lebo sa mi zda, ze zeny sa rady rozpravaju, tak niekto, kto nerozprava vobec ich asi neocari.....moj nazor....