ako to moze skoncit

Príspevok v téme: ako to moze skoncit
12

hmm no je to take divne som sa zoznamil s holkou cez net na zaciatku to nebolo nic extra ale potom sme zistili ze mame toho mrte spolocneho a skratka ze sme ako vysnivani partneri jeden pre druheho potom sme sa zamilovali asi uz cez ale zistili sme ze sme od seba mrte daleko ale aj tak sme sa stretli zamilovali este viac no jej rodicia to uplne odmietali a tak sme sa s tazkym srdcom rozisli stale si piseme aj sa xceme stretnut ked to trosku opadne v podstate nebyt vzdialenosti tak to ani jeden nexce skoncit... no ide o to ze o dva roky obaja koncime skolu a xcel by som len pocut vase nazory ze ci tu je nejaka sanca ono tu je psychicka aj fyzicka pritazlivost o tom niet pochyb a dokonca sme obaja dost vyberavy co sa partnerov tyka ani jeden z nas nikoho predtym nemal aj ked sance boli ale skratka sme cakali na nieco take...

usiko

panenka skakava, kolko mate rokov? poznam kopec ludi, ktori sa dali dokopy a jeden bol u KE, druhy z BA alebo este dalej....a v pohode.....ak nemate este vela rokov, ja by som urobila toto- udrziavala by som kontakt tie dva roky, pislai by sme si denne maily a fotky a tak, volali by sme si a stretavali sa len par krat rocne.....no a cez tuto komunikaciu uvidite casom, ci sa fakt k sebe hodite alebo nie....a mozno to vyriesi vsetko.....ja osobne by som to nevzdavala len kvoli vzdialenosti....

12

no my sa stretnut mozeme ale je to 500km daleko aby bolo jasne cesta tak do 7 hodin ono by sa to dalo ale nevideli by sme sa casto no a skratka ona to nexce a ja ani neviem lebo je to fakt len trapenie bez seba

ja som xcel len vediet ci ma niekto podobnu skusenost a ze ci je moznost ze sa este dokopy dame uz to niesu ani dva roky ale 23 mesiacov a fakt vo vela veciach si viac ako vyhovujeme.....

majka_

a ty tam nemas kamarata niekde nablizku v jej meste ci dedine ci kde to byva? ved sa nestretnite u nej doma ale niekde v cukrarni, kaviarni alebo dakde... sak snad ju rodicia pustaju von.

12

no im vadi vzdialenost a maju na to taky nazor ze mi ide len o sex co je dost ftipne kedze sme sa k tomu nedostali a bolo to skor naopak ze jej sa xcelo viac ako mne len ja som si myslel ze na to cas mame ... ona by aj xcela len problem je v otm ze je to tak 7 hodin cesty a proste ju nepustia kym byva pod ich strechou a ja tam tiez nemam chodit

jajka001_

laska nepozna hranice...treba to skusit. ak to neskusite, budete lutovat. clovek v zivote nelutuje to, co spravil, ale to co nespravil, a mohol...skus