Co nejest v tehotenstve a preco?

Príspevok v téme: Co nejest v tehotenstve a preco?
mimi 77

Ahojte,
zacali sme pracovat na babatku, uzivame obaja asi mesiac babyplan vitaminy. citala som v nejakych clankoch o jedlach, ktore sa nemoze jest pocas tehotenstva. ako napr. niektore syry, ryby, a tak. ja tieto jedla milujem. teraz cez sviatky som si dopriala aj nejake to udene masko. mozete mi poradit, ake jedla sa nesmu jest a aj dovody preco nie?! dakujem!

ajjja

mima neboj neublizi to dietatu ak si tehotna.. krvny obeh este nie je spojeny..vela zien ked nevie o tehotenstve pije aj alkohol alebo si da liek.. ak zistis ze si tehotna, das si uz pozor.. zatial sa neboj.

ajjja

mima neboj neublizi to dietatu ak si tehotna.. krvny obeh este nie je spojeny..vela zien ked nevie o tehotenstve pije aj alkohol alebo si da liek.. ak zistis ze si tehotna, das si uz pozor.. zatial sa neboj.

ajjja

mima neboj neublizi to dietatu ak si tehotna.. krvny obeh este nie je spojeny..vela zien ked nevie o tehotenstve pije aj alkohol alebo si da liek.. ak zistis ze si tehotna, das si uz pozor.. zatial sa neboj.

mimi77

zacali sme s priatelom len minuly stvrtok a mne sa dnes toci hlava a ma divnu chut v ustach. volala som so sestrickou z gynekologie a vraj je mozne, ze by som mohla byt uz tehotna amt tak zavcasu priznaky. najhorsie je, ze v sobotu vecer ma chytila strasna migrena, co ja vobec nemavam a dala som si tabletku, ibalgin.teraz viem,ze to bola chyba, mam strach. moze to uskodit dietatku, ked to bolo hned na zaciatku? dnes si idem kupit test...

alicakl

No ja som jedla všetko až na výrobky, z ktorých "zapeká".Pri stupňujúcom tehotenstve je pohyblivosť čriev čoraz menšia,takže by z takých potravín bol ešte väčší problém. Myslím však,že je veľa stránok určených pre tehulky kde sa dočítaš viac.