Podväzkový pás

Príspevok v téme: Podväzkový pás
bublinka69

ahojte.chcem si kúpiť podväzkový pás,ale stále sa neviem rozhodnúť nad farbou..ale samodržiace pančušky mám čierne..mám si kúpiť čierny pás,alebo biely a skombinovať farby čiernu a bielu?alebo byť celá jednofarebná = čierna(podprsenka,tanga,pas,pančušky)???poraďte mi prosím,mám dilemu..diky :)

garter

skus gerbe sensation alebo Sielei Shaping Seduction su ovela lepsie a praktickejsie ako tie čipkove lacne šmejdy

bublinka69

noo,asi budem skombinovana..vadi to moc???nezohnala som,co som chcela,takze budem ciernobiela..co uz..sa nezabijem..neeee

mia

ja som tiez jednoznacne za cierny a podvazkovy pas ma smrnc,je jedno, ze mas samodrziace pancuchy ale vyzera to velmi vyzyvavo. minuly rok na vianoce som kamoske kupovala korzetik, tanga a podvazkovy pas, taky pekny romanticky v H and M a jej priatel bol absolutne nadseny....

bublinka69

nezaregistrovana..ja som si toho vedoma,len ho chcem riadne rozdrazdit a zmenit nas stereotypny sex na nieco vzrusujuce..

nezaregistrovana

ked más chechtáky , mozeš si cicuška kúpit aj celý aupark ked budes chciet a tomu tvojmu velmi nebude zálezat na podvezkovom páse , ale na tej tvojej ciernej dierrocke , ako vsetkým fesákom ...vieš ? PaPa