neviem sa skamosit s priatelovymi kamaratmi

Príspevok v téme: neviem sa skamosit s priatelovymi kamaratmi
hmm...

Potrebovala by som poradit ! ..neviem co je so mnou ale neviem sa skamosit s priatelovymi kamaratmi ! :( .. mne to neide ! nikdy s nimi nenajdem dajaku spolocnu temu ! inac ja som fakt ukecana dakedy ma uz musia krotit aby som tolko vela nehovorila.. ale s nimi to dajak neide ! ani z ich strany nevidim snahu ! a ja s nimi neviem o com kecat ! a priatel je smutny z toho ze nikam s nim nechodim, lebo su tam jeho kamosi a ja sa len nudim :( .. aj pre mna je to zly pocit.. aj dnes sa chystaju na chatu a ja by som sla velmi rada, ale bojim sa ze sa tam zase len budem nudit a nikto si ma nebude vsimat,okrem priatela samozrejme ! .. ja som sa snazila zapadnut medzi nich,ale dajak to neide ! .. aj tie dievcata co su tam s nimi v partii nemam v laske ! su to take namyslene pipky ! . myslia si ze oni su stredobodom pozornosti-no vacsinou aj su. a hadzu po mne divne pohlady ! ja neviem co mam robit ! .. s priatelom uz chodime osobitne-ja s mojimi kamosmi a on so svojimi,co by ani nebol az taky problem,ale trapi ma to ze neviem byt s jeho kamosmi :((

asitak

no napr moj chalan ma otrasnych kamosov :D a ja ich dlabem :D pre nich je zena kus masa co musi varit a sluzit na utesenie... ja ich neriesim ked volakde ideme tak v pohode nelamem si hlavu nic nejako ich prezijem :D on sa s mojimi kamoskami tiez nemusi...no snazi sa volajako...

limetka335

ja sa tiež nedokážem spriateliť s frajerovymi kamarátkami... s chalanmi v pohode, pokecáme a všetko... ale jeho kamarátky ani za svet... s niektorými si rozumiem super ale niektoré:( ... aj som sa najskôr snažila ale teraz kašlem na to.. proste ked idú s nami aj oni tak ja idem radšej s kamoškou na kávu ako s nimi... jeho to štve ale nič s tým nespravím:( niektoré mi proste nesadli...

hmm...

vsak hej ani podla mna nezalezi na veku ! ja sa tak isto kamaratim aj odo mna mladsimi aj starsimi ! .. v tom nerobim rozdiel .. a dakujem ti velmi pekne za povzbudenie, posnazim sa fakt a nevzdam to aj ked ma budu ignorovat :D

amika

neviem ci az tak na tom veku zalezi,hoci je pravda,ze cim si starsia,tym viac zivotnych skusenosti nadobudas,ale ja zase ked som mala 19r.tak som chodila do partie so samymi 30-tnikmi a sadli sme si :-),neboj sa dobre bude len sa posnaz a oni to ocenia,nemusis byt ani tvrdohlava ani urazliva a dokaz im a hlavne sebe,ze sa s tebou bavit a ze si baba do koca i do voza :-)

hmm...

asi mas pravdu.. prilis skoro som to vzdala ! a ano asi trocha mam problemy so sebavedomim ! nerada som v partii ludi ktorych nepoznam a mozno si len namyslam ze ma nemaju radi .. lebo vies vacsina z nich tam uz ma 20-22 rokov a ja mam no uz skoro 19,ale aj tak narabaju so mnou ako s deckom ! a to mi vadi ! .. jaaj ale daco musim spravit.. ! .. ale to zas nechcem aby ja som sa snazila a oni nic ..

amika

To v com je problem vies jedine ty! Ver mi. Mozno mas v sebe nejaky komplex menejcennosti a ked aj nie tak je tam naznak ziarlivosti na ine baby,ktore su akoze "stredobodom pozornosti" a ty nie.
Nehovor mi,ze si uz vyskusala vselico mozne,aby si sa spriatelovimi kamosmi zblizila,pretoze ak by si sa velmi snazila a hlavne chcela,tak sa to da. Moja rada znie: zisti si kto ma ake zaluby,co koho najviac zaujima a ak o tom nic nevies,tak si to prestuduj na nete a tema je na svete! Musis sa hlavne zaujimat o ludi,hlavne o to,co ich robi stastnymi,resp.nestatnymi a to spolu rozoberat pekne pri vinku,nezabudnut pridat stipku humoru,ale dolezite je nacuvat inym a uvidis jak si ta oblubia :-)) pytaj sa ich rozne zaujimave otazky,nech vidia,ze mas prehlad. Napr.: tema jedlo,ekonomicka kriza,pocasie,dovolenky,sport,detstvo...pytak sa ich kde vyrastali,ake mali detstvo,co im najviac utkvelo v pamati z detstva,skola,zamestnanie,trapasy,atd...mi nehovor,ze nenajdes s nimi spolocnu rec...treba len chciet :-))