zufala!!plačem,nenavidim ho, lubim ho, uz sa to nevrati spät

Príspevok v téme: zufala!!plačem,nenavidim ho, lubim ho, uz sa to nevrati spät
malinka:((

pred troma dnami sme sa rozisli.. ja stale placem!!! stale pozeram na telefon, placem trapim sa... bola to moja prva velka, ozajstna laska... skoro tri roky.. zistila som, ze ma vacsinu casuco sme stravili spolu, klamal..

nejde o to, ako. ale klamal. ja ho neskutocne milujem, citim hroznu nenavist kvoli tomu, coho bol schopny...

a neviem sa spamätat!! prve dva dni mi stale volal, ale ignorovala som to. on mi to vobec neulahcuje.. uz s tym prestal. viem, ze sa k nemu nemozem vratit ale nesmierne mi chyba!!!!

jeho dotyky, jeho hlas jeho ruky... tolko veci som na nom milovala!!!

ako sa s tym mam zmierit...co mam robit!!viem ze teraz je niekde vonku S INOU mozno.. neskutocne ma to raní!!!!!!!!!!

usiko

malinka...v takychto stavoch pomaha, ked si privolas spomienky na to ako ta klamal, ako ti ublizovala a ake chyba ma, s ktorymi ty sa nestotoznis.....a hned pochopis, ze to nie je chlapec pre teba...na dlhodoby vztah, rodinu a spolocny zivot treba viac, nez len lasku....treba pochopenie, toleranciu, a hlavne doveru....a tu vy uz nemate....takez preorientuj svoju mysel a spominaj na zle chvile, neprivolavaj si tie dobre, lebo to nemusis zvladnut....

lucya

ale neochorela, to je normalne, prejde ta to, mysli na nieco ine, chod von s kamosmi, a tak, viem ze sa to lahko pise, ale skoro kazdy si tym presiel, a nejako to zvladol, tak zvladnes aj ty

malinka:((

uz sa mi neozyva.. ja stale trcim pri telefone, nemozem spat.. nechapem to, pri akejkolvek drobnosti, naznaku sa rozplaem.. stale pozeram kedy bol na pokeci, potom ked ho tam vidim, zase placem.. ja som z toho ochorela!

sign

bude to asi trvat dlhsie a nebude to prijemne..ale..prerus s nim kontakty a ak mozes nestretavaj sa s nim. bud s kamaratmi,zabavaj sa aj ked viem ze to asi nepojde tak lahko..ale vela stastia