Zabila sa mi sestra, neviem co robit

leerka

taraz ide leto, je vela moznosti ako vypnut, chdo niekam s kamaratmi, zabavaj sa.. chod na korcule, ak mas psa, venuj s amu... potom kupaliska , chaty, snad to pomoze.... a neliecila sa ? a co rodicia? kedy sa ot stalo?

liviaa

Snazim sa nieco stale robit ale aj tak, vratila som sa konecne do prace ale je to tazke, mala len 20 a obesila sa, stale mam pocit, ze je tu so mnou a cakam kedy otvori dvere a vojde dnu

leerka

tak to je normalne, lebo si bola na nu zvyknuta, bola vzdy doma kedy ty , vyrastala si s nou, takze to bude tazke,ale cas to vsetko vyriesi..ak sa smies spytat, co sa jej stalo a ako dlho to je? kolko rokov mala? je to hrozne,,, ja osobne si t oneviem ani predstavit....

house

uprimnu sustrast, zivot je uz taky stracame blizkych dnes sme tu zajtra nas niet.Je to krute.Jej uz veru nemozete pomoct, musite sa s tym vyrovnat.

meForMe

ahoj,ja som nic podobne neprezila,tak hadam nevadi ze ti pisem..no ano musis to mat skutocne velmi tazke,ale cas vsetko vylieci..je to sice ako klise,ale je to tak..kazda strata raz preboli,aj ked si ju pamatat budes do smrti..hlavne ten smutok nedrz v sebe,ale daj ho zo seba von,rozpravaj sa o tom s ludmi,chod sa niekam poprechadzat,niekam kde nikoho nestretnes,plac,kric..

leerka

asi to chce len cas, lebo len to pomoze, skus robit nieco, aby si na to nemyslela, aj ked sa to neda.... sestra by urcite neccela, aby si bola smutna.... je ot hrozne...uprimnu sustrast